Venkovní pohovková souprava 9 pcs Přirozená a Béžová [3369592]
Kód: 3369592Detailní popis produktu
Tento venkovní nábytek spojuje hezký design s praktickou funkčností, čímž vytváří skvělou součást pro každou zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi dodává elegantní vzhled a podporuje odpočinek na čerstvém vzduchu nebo setkání s přáteli. Sestava z kvalitního akáciového dřeva zajišťuje další odolnost a dlouhou životnost, což z ní dělá ideální volbu pro ty, kteří hledají praktický a atraktivní venkovní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento nábytek odolává venkovním podmínkám a poskytuje skvělou oporu a stabilitu, zatímco hezký přírodní tón vyzdobí jakoukoli zahradu nebo terasu.Odolný design proti povětrnostním vlivům: Lakovaný povrch dodává dodatečnou ochranu proti slunci a slabému dešti. Rafinovaný finiš si zachovává vzhled a funkčnost po mnoho let, ideální pro vaši zahradu, terasu nebo dvorek.Komponenty a design: Každý prvek byl navržen tak, aby spojil vkus a funkčnost. Podpůrné prvky zajišťují pohodlí, zatímco celkový design by měl být vizuálně harmonický pro venkovní použití.Pohodlí a variabilita: Modulární design umožňuje různé uspořádání, ať už si chcete užívat klid nebo uspořádat posezení s přáteli. Set se bez problémů přizpůsobí různým potřebám.Snadná údržba: Udržujte nábytek v top stavu otíráním vlhkým hadrem a vyhněte se tvrdým čisticím prostředkům. Pravidelná péče zajišťuje dlouhou životnost a atraktivní vzhled nábytku.- Barva: Přirozená a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 63,38 kg
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 7 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 7 x Sedák: 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 1 x Sedák: 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 9 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 4 x Opěrka: 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- Požadováno montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288503848 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a béžová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 104.26 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 63,38 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 7 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 7 x Sedák: | 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 1 x sedák: | 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 9 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 4 x opěrka: | 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| Požadováno montáž: | Ano |
| Rozměr balení 3: | 45.7 x 30.7 x 94.7 cm |
| Rozměr balení 2: | 19.1 x 8.4 x 78 cm |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Rozměr balení 4: | 49.3 x 25.1 x 93.2 cm |
-1.png)