Venkovní pohovková souprava 9 pcs Přirozená a Anthracitová [3368180]
Kód: 3368180Detailní popis produktu
Tento venkovní rohový pohovkový set je moderní, praktický a perfektní pro ozvláštnění zahrady, terasy nebo prostoru okolo bazénu. Má elegantní design s čistými liniemi a bez zbytečných ozdob, což potěší ty, kteří mají rádi jednoduchost. Ať už pořádáte party nebo se jen tak povalujete, tenhle pohodlný pohovkový set posune váš venkovní zážitek na další úroveň.
- Masivní konstrukce: Celý pohovkový set je vyrobený z pevného akáciového dřeva, které je známé pro svou trvanlivost. Tohle dřevo snáší i měnící se počasí, takže je pro venkovní nábytek jako stvořené. Můžete se na něj spolehnout na dlouhé roky užívání.
- Lamelové opěrák: Díky promyšlenému lamelovému opěradlu je sezení na pohovce opravdu pohodlné. Tato konstrukce umožňuje cirkulaci vzduchu, což je skvělé při teplém počasí. Tento detail navíc dodává pohovce moderní vzhled.
- Praktické područky: Robusní akáciové područky poskytují extra komfort a umožňují vám naplno relaxovat. Pomáhají při odpočinku, nebo když se bavíte s přáteli, a dokonale kombinují vzhled s užitečností.
- Snadná údržba: Udržujte pohovkový set v perfektním stavu lehkým otřením vlhkým hadříkem a krytem, když ho zrovna nepoužíváte. Je snadné ho udržovat, což znamená víc času na relaxaci. Jen se vyhněte přímému slunci, abyste zachovali jeho hezký vzhled.
- Snadné sestavení: Na sestavování potřebujete jen dva lidi a šroubovák. Proces je jednoduchý, takže si brzy užijete pohodlí a styl ve vaší zahradě.
- Barva: Přirozená a anthracitová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 404 x 247,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 4,66 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 7 x prostřední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 9 x sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 11 x zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x opěrka: 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288484864 |
| Šířka: | 247.5 cm |
| Hloubka: | 404 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a anthracitová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 141.6 kg |
| Celkové rozměry: | 404 x 247,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 4,66 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 7 x Prostřední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 9 x Sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 11 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 4: | 27.1 x 8.8 x 89.5 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 35.1 x 18.7 x 94 cm |
| Rozměr balení 2: | 50.1 x 25.7 x 92.7 cm |
| Rozměr balení 3: | 37 x 25.7 x 94.6 cm |
-1.png)