Venkovní pohovková souprava 9 pcs Přirozená a Anthracitová [3368035]
Kód: 3368035Detailní popis produktu
Tato Outdoor sekční pohovka vylepší vzhled a funkčnost vaší zahrady, terasy nebo dvorku. Je to skvělá kombinace elegance a užitečnosti, má čisté linie a minimalistický styl. Je navržena tak, aby vám poskytla dostatek místa k sezení pro společenské akce nebo pohodlné relaxace.
- Odolné akáciové dřevo: Vyrobeno z kvalitního masivního akáciového dřeva, tohle sofa je navrženo tak, aby vydrželo. Akácie je odolná vůči opotřebení, takže je ideální pro venkovní nábytek. Jeho robustní konstrukce zaručuje stabilitu a přitom si zachovává stylový vzhled.
- Podpůrný lamelový design: Sofa má lamelové opěradlo z akáciového dřeva, které skvěle podporuje a pohodlně se na něm sedí. Design také zlepšuje proudění vzduchu, takže je vám příjemněji zvlášť během horkých dnů.
- Praktické opěrky na ruce: Tato pohovka má robustní opěrky na ruce, které jsou navržené pro maximum komfortu. Jsou nejen praktické, ale i stylové, a umožňují vám odpočívat ruce při čtení, povídání nebo užívání si nápojů.
- Moderní a funkční design: Tato pohovka skloubí moderní a jednoduchý design, vypadá skvěle v různých venkovních prostorech. Hnědý odstín akáciového dřeva se dobře hodí do všech zahrad a venkovních dekorací.
- Jednoduchá údržba: Postarat se o tuto pohovku je snadné. Stačí ji jednou za čas otřít mokrým hadříkem a používat ochranný potah, když ji zrovna nepoužíváte. Jen se vyhněte přímému slunci, aby si zachovala svou krásu a dlouhá životnost.
- Barva: Přirozená a anthracitová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 12,16 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (DxŠxV)
- 1 x Hocker: 79 x 79 x 37 cm (DxŠxV)
- 6 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (DxŠxV)
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (DxŠxV)
- 8 x Sedák: 80 x 80 x 8 cm (DxŠxV)
- 8 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (DxŠxV)
- 2 x Opěrka: 78,5 x 8,5 x 60 cm (DxŠxV)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288483416 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a anthracitová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 129.5 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 12,16 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (DxŠxV) |
| 1 x Hocker: | 79 x 79 x 37 cm (DxŠxV) |
| 6 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (DxŠxV) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (DxŠxV) |
| 8 x Sedák: | 80 x 80 x 8 cm (DxŠxV) |
| 8 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (DxŠxV) |
| 2 x Opěrka: | 78,5 x 8,5 x 60 cm (DxŠxV) |
| Rozměr balení 2: | 31.3 x 15.2 x 84.8 cm |
| Rozměr balení 5: | 22.9 x 8.5 x 78.1 cm |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 3: | 50.1 x 25.7 x 92.7 cm |
| Rozměr balení 4: | 37 x 25.7 x 94.6 cm |
-1.png)