Venkovní pohovková souprava 9 pcs Přírodní a světle šedá [3383759]
Kód: 3383759Detailní popis produktu
Tahleta venkovní sekční pohovka je navržená, aby oživila jakoukoli zahradu, terasu, prostor kolem bazénu nebo dvorek. Moderní styl spojuje jednoduchost a funkčnost, nabízí čisté linie a minimalistický vzhled ideální na relaxaci nebo společenské akce. Elegantní hnědá barva dodává přirozený šmrnc, který se hezky začleňuje do venkovního prostředí, a poskytuje dostatek místa k sezení pro rodinu a přátele.
- Materiál a konstrukce: Vyrobeno z masivního akáciového dřeva, tahle pohovka nabízí trvanlivost a hezký přírodní povrch, co odolává venkovním podmínkám. Jedinečné dřevo vytváří teplý a příjemný prostor, zatímco přírodní oleje chrání před škůdci pro dlouhou životnost.
- Moderní design: S moderním vzhledem spojuje čisté linie a minimální zdobení, ideální pro současné venkovní prostředí. Hnědý odstín ladí se zahradní zelení a dělá z této pohovky esteticky hezkou volbu pro každý venkovní ráj. Její modulární design umožňuje snadné přeskupení podle vašich potřeb.
- Pohodlí: Polstrování z 100% polyesteru zaručuje pohodlný a příjemný povrch na odpočinek. Tkanina je měkká a zároveň odolná, zajišťující komfort při venkovním lenošení a snadnou údržbu pro dlouhou životnost.
- Ergonomie: Souprava s praktickým designem a pevnými područkami zvyšuje celkovou odolnost. Tyto prvky zajišťují podporu a pohodlí během dlouhého lenošení.
- Jednoduchá údržba: Udržet pohovku v dobrém stavu je snadné. Stačí ji otřít vlhkým hadříkem a tím se zbavit prachu, což zaručuje její dlouhé užívání a hezký vzhled bez námahy.
- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Dokončit: Natírání
- Závaží: 60,87 kg
- Odolné
- Odolný vůči počasí
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stolek: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x Taburet: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 6 x Střední sofa: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohové sofa: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 8 x Sedák: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x T)
- 8 x Zadní polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T)
- 2 x Područka: 78 x 14 x 55 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288711465 |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 152.87 kg |
| Dokončit: | Natírání |
| Závaží: | 60,87 kg |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stolek: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 1 x taburet: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 6 x Střední sofa: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x rohové sofa: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 8 x Sedák: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x T) |
| 8 x zadní polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T) |
| 2 x Područka: | 78 x 14 x 55 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 38.4 x 15.9 x 84.8 cm |
| Rozměr balení 3: | 40.5 x 17.3 x 93.2 cm |
| Rozměr balení 5: | 58 x 31 x 82 cm |
| Rozměr balení 1: | 33 x 16.9 x 79 cm |
| Rozměr balení 4: | 35.5 x 28.2 x 95.5 cm |
-1.png)