Venkovní pohovková souprava 9 pcs Přírodní a světle šedá [3381519]
Kód: 3381519Detailní popis produktu
Tento venkovní nábytek spojuje hezký design s praktickou funkčností, čímž vytváří skvělou součást pro každou zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi dodává elegantní vzhled a podporuje odpočinek na čerstvém vzduchu nebo setkání s přáteli. Sestava z kvalitního akáciového dřeva zajišťuje další odolnost a dlouhou životnost, což z ní dělá ideální volbu pro ty, kteří hledají praktický a atraktivní venkovní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento nábytek odolává venkovním podmínkám a poskytuje skvělou oporu a stabilitu, zatímco hezký přírodní tón vyzdobí jakoukoli zahradu nebo terasu.Odolný design proti povětrnostním vlivům: Lakovaný povrch dodává dodatečnou ochranu proti slunci a slabému dešti. Rafinovaný finiš si zachovává vzhled a funkčnost po mnoho let, ideální pro vaši zahradu, terasu nebo dvorek.Komponenty a design: Každý prvek byl navržen tak, aby spojil vkus a funkčnost. Podpůrné prvky zajišťují pohodlí, zatímco celkový design by měl být vizuálně harmonický pro venkovní použití.Pohodlí a variabilita: Modulární design umožňuje různé uspořádání, ať už si chcete užívat klid nebo uspořádat posezení s přáteli. Set se bez problémů přizpůsobí různým potřebám.Snadná údržba: Udržujte nábytek v top stavu otíráním vlhkým hadrem a vyhněte se tvrdým čisticím prostředkům. Pravidelná péče zajišťuje dlouhou životnost a atraktivní vzhled nábytku.- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 63,18 kg
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 7 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Opěrka rukou: 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- 9 x Záhlavník: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T)
- 7 x Sedák: 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 1 x Sedák: 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x T)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288676832 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 110.48 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 63,18 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 7 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x Opěrka rukou: | 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| 9 x Záhlavník: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T) |
| 7 x Sedák: | 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 1 x sedák: | 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 29.2 x 22.1 x 86.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 31.1 x 24.5 x 93.1 cm |
| Rozměr balení 5: | 31.3 x 10.6 x 87.3 cm |
| Rozměr balení 4: | 45.6 x 32.8 x 94.5 cm |
-1.png)