Venkovní pohovková souprava 9 pcs Přírodní a světle šedá [3375311]
Kód: 3375311Detailní popis produktu
Tato zahradní souprava spojuje styl s funkčností a stává se krásným středem pozornosti na každé zahradě nebo terase. Moderní design s čistými liniemi a minimálním zdobením dodává eleganci a podporuje odpočinek i společenské chvíle na čerstvém vzduchu. Vyrobená z masivního akáciového dřeva, je to trvanlivý a atraktivní nábytek pro ty, kteří hledají praktickou eleganci.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek je známý tím, jak je trvanlivý a odolný vůči různým venkovním podmínkám. Pevná konstrukce ti nabídne spolehlivou oporu a hezký vzhled přidá do zahrady nebo na terasu.Design odolný vůči povětrnostním vlivům: Tento nábytek má speciální lak, co ho chrání před sluncem a mírným deštěm. Lesklý povrch mu pomáhá si udržet dobrou atraktivitu i funkčnost po dlouhá léta.Styl a design: Každý kousek krásně zapadne a je navržen jak pro funkci, tak pro vzhled. Podpůrné prvky ti zajistí komfort, zatímco celkový design působí harmonicky a je ideální pro různé venkovní příležitosti.Komfort a variabilita: Modulární design ti dává možnost uspořádat vše podle potřeby. Ať už se chceš jen tak uvolnit, mít návštěvu nebo číst knížku, pohovka se skvěle přizpůsobí tvému venkovnímu prostoru.Snadná údržba: Pro udržení nábytku v dobrém stavu stačí otírat vlhkým hadříkem a vyhnout se tvrdým čisticím prostředkům. Pravidelná údržba mu prodlouží životnost a vzhled.- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 63,62 kg
- Odolné
- Snadná údržba
- Design se slatěmi
- Přirozená struktura dřeva
- Praktická opěrka na ruku
- Lamelový sedací povrch
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová sedačka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 6 x Středová sedačka: 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Hocker: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrky rukou: 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- 8 x Sedací polštář: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 8 x Záhlavník: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288533753 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 63,62 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| 1 x Rohová sedačka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 6 x Středová sedačka: | 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrky rukou: | 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| 8 x sedací polštář: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 8 x Záhlavník: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 40.7 x 19 x 63.6 cm |
| Rozměr balení 5: | 27.1 x 9.4 x 76.2 cm |
| Hmotnost: | 116.32 kg |
| Rozměr balení 1: | 32.2 x 15.6 x 58.6 cm |
| Rozměr balení 3: | 49.6 x 27.4 x 78.1 cm |
| Rozměr balení 4: | 47.6 x 19.7 x 76.3 cm |
-1.png)