Venkovní pohovková souprava 9 pcs Přírodní a světle šedá [3369770]
Kód: 3369770Detailní popis produktu
Tato elegantní sada venkovního sofa skvěle oživí každou zahradu nebo terasu. Moderní tvar s přírodním dřevěným povrchem se dokonale hodí do venkovního prostředí a poskytuje útulné místo pro relaxaci nebo zábavu. Hnědá barva a odolnost vůči blednutí dodávají dotek elegance a zajistí, že zůstane na očích ještě dlouho.
- Materiály: Sada je vyrobená z masivního akáciového dřeva, které kombinuje krásný hnědý vzhled s dlouhou životností. Akácie odolává povětrnostním podmínkám a zachovává si krásu a strukturu po dlouhou dobu.
- Součásti: Najdete tu prostorné sezení s měkkými polštáři a odnímatelnými povlaky. Loketní opěrky a opěradla z Textilene zvyšují pohodlí, takže se na sedačce skvěle relaxuje.
- Vlastnosti/funkce/design: Nábytek se vyznačuje odolným designem, který zajišťuje dlouhotrvající přitažlivost. Dobře polstrované polštáře nabízí pohodlné sezení, zatímco snadno otíratelný povrch usnadňuje údržbu a udržení vzhledu.
- Doporučené použití: Tato sada je ideální pro zahrady a terasy, skvěle se hodí na akce nebo na odpočinek. Její moderní design se hodí do jakéhokoli prostředí a přizpůsobí se různým společenským aktivitám.
- Údržba a péče: Aby byla sada stále v perfektním stavu, stačí otírat povrchy vlhkým hadříkem. To zajišťuje, že nábytek zůstává atraktivní a je připravený na chvíle odpočinku nebo nečekané návštěvy.
- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 91,12 kg
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 6 x Středová pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Hocker: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 6 x Sedák: 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 1 x Sedák: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 1 x Sedák: 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 8 x Záhlavník: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- Požadováno montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288505620 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 98.62 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 91,12 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 6 x Středová pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 6 x Sedák: | 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 1 x sedák: | 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 8 x Záhlavník: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| Požadováno montáž: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 22.9 x 8.5 x 78.1 cm |
| Rozměr balení 3: | 35.5 x 31.1 x 95.4 cm |
| Rozměr balení 5: | 47 x 30.6 x 95.4 cm |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Rozměr balení 4: | 45.6 x 32.8 x 94.5 cm |
-1.png)