Venkovní pohovková souprava 9 pcs Přírodní a světle šedá [3369314]
Kód: 3369314Detailní popis produktu
Sada venkovního nábytku spojuje styl s praktičností a stává se příjemným centrem pozornosti pro jakoukoli zahradu nebo terasu. Její moderní design, s čistými liniemi a jednoduchostí, dodává eleganci a vyhovuje jak odpočinku, tak setkáním s přáteli. Vyrobeno z kvalitního akáciového dřeva, zaručuje dlouhou životnost a atraktivní vzhled, což ji činí ideální pro ty, kteří hledají stylový a funkční zahradní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato sada zahradního nábytku je z akáciového dřeva, takže je vysoce odolná a skvělá do venkovních podmínek. Silná konstrukce zaručuje spolehlivost a dlouhou životnost, zatímco teplý přírodní tón dodává kouzlo každé zahradě nebo terase.Odolný design vůči povětrnostním podmínkám: Sada má lakovaný povrch, který chrání před sluncem a mírným deštěm. Lesklý finiš udržuje vzhled a funkčnost, což zajišťuje dlouhou výdrž pro vaši zahradu nebo terasu.Komponenty a design: Každý kus, od opěrek po opěradla, je navržený pro stylovou funkčnost. Všechny podpůrné prvky zajišťují pohodlí a harmonický design, který skvěle zapadne do různých venkovních situací.Pohodlí a univerzálnost: Modulární design umožňuje přizpůsobit uspořádání podle potřeby, ať už jde o odpočinek, setkávání s přáteli nebo klidné čtení. Tato souprava se bez problémů vejde do každého venkovního prostoru a poskytne maximální pohodlí.Snadná údržba: Aby nábytek zůstal v dobrém stavu, stačí ho otírat vlhkým hadříkem a vyhnout se agresivním čisticím prostředkům. Pravidelná péče zaručuje atraktivní vzhled a prodlužuje životnost nábytku.- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 61,52 kg
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Posezení: 80 x 68,5 cm (Š x H)
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 8 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 8 x Sedák: 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 8 x Záhlavník: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 4 x Opěrka: 79 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288501066 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 103.3 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 61,52 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Posezení: | 80 x 68,5 cm (Š x H) |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 8 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 8 x Sedák: | 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 8 x Záhlavník: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 4 x opěrka: | 79 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 2: | 22.9 x 8.5 x 78.1 cm |
| Rozměr balení 3: | 35.5 x 31.1 x 95.4 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Rozměr balení 4: | 45.6 x 32.8 x 94.5 cm |
-1.png)