Venkovní pohovková souprava 9 pcs Přírodní a světle šedá [3367369]
Kód: 3367369Detailní popis produktu
Tento skvělý venkovní sedací set změní každou zahradu, patio, dvorek nebo místo u bazénu na moderní oázu pohodlí a stylu. Je vyrobený z masivního akáciového dřeva, které je bytelné a krásné. Set je vehned tonovaných barvách a má jednoduchý design. Jeho přívětivá silueta vás vybízí k relaxaci nebo ke společenskému setkání. Ať už plánujete zahradní párty, nebo hledáte klidné místo na odpočinek, tento set skvěle spojuje praktičnost a estetiku, vytváří příjemný venkovní zážitek.
- Akáciové dřevo: Celý set je z masivního akáciového dřeva. Je odolné a krásné, zajišťuje dlouhou životnost a přirozený vzhled. Jeho úžasná struktura a odstín skvěle sednou do přírody a dodávají rustikální šarm.
- Pevný lamelový rám: Tento set je odolný, s robustním rámem a dokonalým odtokem vody. Dává mu to dlouhou životnost a pohodlí. I pod sluncem a deštěm si zachovává skvělý vzhled.
- Odolnost vůči povětrnostním vlivům: Tento set vám vydrží, chrání ho před deštěm i slunečním zářením. I při bouřkách si zachovává svého vzhled a funkčnost.
- Snadné sestavení: Sestavení je jednoduché, stačí šroubovák a pomoc. Krok za krokem instrukce to usnadní, takže se rychle můžete soustředit na užívání nového nábytku.
- Péče o set: I když je odolný, pravidelná péče prodlouží jeho krásu. Používejte ochranné potahy a občas otřete vlhkým hadříkem, aby vydržel co nejdéle.
- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Design se slatěmi
- Odolné vůči počasí
- Podporující opěrka
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 8 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 8 x Sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 8 x Záda polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 4 x Područka: 78,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288476753 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 126.66 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 8 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 8 x sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 8 x Záda polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x Područka: | 78,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 22.9 x 8.5 x 78.1 cm |
| Rozměr balení 2: | 50.1 x 25.5 x 92.5 cm |
-1.png)