Venkovní pohovková souprava 9 pcs Masivní akátové dřevo [3382813]
Kód: 3382813Detailní popis produktu
Tato Outdoor sekční pohovka vylepší vzhled a funkčnost vaší zahrady, terasy nebo dvorku. Je to skvělá kombinace elegance a užitečnosti, má čisté linie a minimalistický styl. Je navržena tak, aby vám poskytla dostatek místa k sezení pro společenské akce nebo pohodlné relaxace.
- Odolné akáciové dřevo: Vyrobeno z kvalitního masivního akáciového dřeva, tohle sofa je navrženo tak, aby vydrželo. Akácie je odolná vůči opotřebení, takže je ideální pro venkovní nábytek. Jeho robustní konstrukce zaručuje stabilitu a přitom si zachovává stylový vzhled.
- Podpůrný lamelový design: Sofa má lamelové opěradlo z akáciového dřeva, které skvěle podporuje a pohodlně se na něm sedí. Design také zlepšuje proudění vzduchu, takže je vám příjemněji zvlášť během horkých dnů.
- Praktické opěrky na ruce: Tato pohovka má robustní opěrky na ruce, které jsou navržené pro maximum komfortu. Jsou nejen praktické, ale i stylové, a umožňují vám odpočívat ruce při čtení, povídání nebo užívání si nápojů.
- Moderní a funkční design: Tato pohovka skloubí moderní a jednoduchý design, vypadá skvěle v různých venkovních prostorech. Hnědý odstín akáciového dřeva se dobře hodí do všech zahrad a venkovních dekorací.
- Jednoduchá údržba: Postarat se o tuto pohovku je snadné. Stačí ji jednou za čas otřít mokrým hadříkem a používat ochranný potah, když ji zrovna nepoužíváte. Jen se vyhněte přímému slunci, aby si zachovala svou krásu a dlouhá životnost.
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 124,94 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Odnímatelný
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288702005 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 127.04 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 124,94 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Odnímatelný |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 31.3 x 15.2 x 84.8 cm |
| Rozměr balení 4: | 37.6 x 25.8 x 94.7 cm |
| Rozměr balení 3: | 50.9 x 26.6 x 94.3 cm |
| Rozměr balení 5: | 32 x 10.6 x 86.1 cm |
-1.png)