Venkovní pohovková souprava 9 pcs Bílá a světlá šedá [3387040]
Kód: 3387040Detailní popis produktu
Tento venkovní rohový pohovkový set je moderní, praktický a perfektní pro ozvláštnění zahrady, terasy nebo prostoru okolo bazénu. Má elegantní design s čistými liniemi a bez zbytečných ozdob, což potěší ty, kteří mají rádi jednoduchost. Ať už pořádáte party nebo se jen tak povalujete, tenhle pohodlný pohovkový set posune váš venkovní zážitek na další úroveň.
- Masivní konstrukce: Celý pohovkový set je vyrobený z pevného akáciového dřeva, které je známé pro svou trvanlivost. Tohle dřevo snáší i měnící se počasí, takže je pro venkovní nábytek jako stvořené. Můžete se na něj spolehnout na dlouhé roky užívání.
- Lamelové opěrák: Díky promyšlenému lamelovému opěradlu je sezení na pohovce opravdu pohodlné. Tato konstrukce umožňuje cirkulaci vzduchu, což je skvělé při teplém počasí. Tento detail navíc dodává pohovce moderní vzhled.
- Praktické područky: Robusní akáciové područky poskytují extra komfort a umožňují vám naplno relaxovat. Pomáhají při odpočinku, nebo když se bavíte s přáteli, a dokonale kombinují vzhled s užitečností.
- Snadná údržba: Udržujte pohovkový set v perfektním stavu lehkým otřením vlhkým hadříkem a krytem, když ho zrovna nepoužíváte. Je snadné ho udržovat, což znamená víc času na relaxaci. Jen se vyhněte přímému slunci, abyste zachovali jeho hezký vzhled.
- Snadné sestavení: Na sestavování potřebujete jen dva lidi a šroubovák. Proces je jednoduchý, takže si brzy užijete pohodlí a styl ve vaší zahradě.
- Barva: Bílá a světlá šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 404 x 251,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 37,14 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 7 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 78,5 x 10 x 61 cm (D x Š x V)
- 9 x Sedák: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x T)
- 11 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288775481 |
| Šířka: | 251.5 cm |
| Hloubka: | 404 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Bílá a světlá šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 136.3 kg |
| Celkové rozměry: | 404 x 251,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 37,14 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 7 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 78,5 x 10 x 61 cm (D x Š x V) |
| 9 x Sedák: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x T) |
| 11 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 34.5 x 18.3 x 94.3 cm |
| Rozměr balení 2: | 49.2 x 24.7 x 93.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 36 x 26 x 95 cm |
| Rozměr balení 4: | 23 x 10 x 81 cm |
-1.png)