Venkovní pohovková souprava 9 pcs Bílá a černá [3389798]
Kód: 3389798Detailní popis produktu
Tato moderní sedací souprava krásně doplní venkovní prostory a nabízí styl i funkčnost. S čistými liniemi má sofistikovaný pocit, skvělý pro současné zahrady. Perfektní pro setkání na patio nebo u bazénu, souprava nabízí pohodlné posezení s robustní konstrukcí a luxusními polštáři, které vyzývají k lenošivým odpoledním nebo veselým večerním srazům.
- Rám z masivního akáciového dřeva Souprava je vyrobena z pevného akáciového dřeva, které je silné a má krásnou přirozenou strukturu. Dodává každému venkovnímu prostoru teplý vzhled a zajišťuje odolný rám, co přežije každodenní používání a venkovní podmínky.
- Textilní pohodlí Díky textilnímu sedáku sedací souprava poskytuje skvělé pohodlí a podporu. Materiál byl vybrán pro svou odolnost vůči vyblednutí, takže si zachovává jasnost a strukturu i na slunci. Tato kombinace materiálů je praktická a elegantní, ideální pro venkovní nábytek.
- Voděodolné polštáře Pořádně polstrované polštáře z voděodolné tkaniny jsou skvělé na relaxaci. S lehkým jádrem odolávají vlhkosti a mají zipy pro snadné sundání a mytí, což usnadňuje údržbu.
- Praktické opěrky Opěrky z akáciového dřeva poskytují pohodlnou oporu pro uvolněné sezení. Mají estetický půvab a spolehlivou oporu, což dává celému rámu konzistentní a příjemný pocit při sezení.
- Snadno čistitelné povrchy Souprava vyžaduje minimum údržby, stačí ji otřít vlhkým hadříkem. Díky tomu zůstává tak atraktivní jako v den, kdy dorazila, takže si můžete více užívat pohodlného lenošení.
- Barva: Bílá a černá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Závaží: 65,1 kg
- Kapacita sezení: 8
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Odolné proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Nastavitelný typ: Modulární
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah dodávky:
- 1 x stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x š x V)
- 1 x hocker: 59 x 59 x 37 cm (D x š x V)
- 1 x rohová sedačka: 63 x 63 x 73 cm (D x š x V)
- 6 x střední sedačka: 59 x 63 x 73 cm (D x š x V)
- 2 x opěrka: 59 x 4 x 73 cm (D x š x V)
- 1 x sedák: 60 x 60 x 8 cm (D x š x V)
- 1 x sedák: 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x š x V)
- 6 x sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x š x V)
- 8 x zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288819161 |
| Barva: | bílá/černá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 72.6 kg |
| Závaží: | 65,1 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 25 x 11 x 59 cm |
| Rozměr balení 2: | 21.2 x 9.8 x 77.4 cm |
| Rozměr balení 3: | 40.2 x 21 x 76.5 cm |
| Rozměr balení 4: | 45 x 25.2 x 76.7 cm |
| Rozměr balení 5: | 42 x 29 x 78 cm |
| Kapacita sezení: | 8 |
| Nastavitelný typ: | Modulární |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x š x V) |
| 1 x Hocker: | 59 x 59 x 37 cm (D x š x V) |
| 1 x Rohová sedačka: | 63 x 63 x 73 cm (D x š x V) |
| 6 x Střední sedačka: | 59 x 63 x 73 cm (D x š x V) |
| 2 x Opěrka: | 59 x 4 x 73 cm (D x š x V) |
| 1 x sedák: | 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x š x V) |
| 6 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x š x V) |
| 8 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x š x V) |
-1.png)