Venkovní pohovková souprava 9 pcs Bílá a antracitová [3391137]
Kód: 3391137Detailní popis produktu
Venkovní nábytkový set spojuje styl s praktickým využitím a stává se ústředním prvkem vaší zahrady nebo terasy. Díky modernímu designu a jednoduchým liniím přináší eleganci, podporuje relaxaci a společenské akce. Je vyrobený z akáciového dřeva, takže je odolný a vypadá skvěle, ideální pro ty, kdo hledají pěkný a funkční venkovní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento set je vyrobený z masivního akáciového dřeva, díky čemuž je pevný a odolává dešti či slunci. Konstruováno tak, aby vydrželo, zatímco jeho přírodní odstín dodává zahradě šmrnc.Odolný design: Lakování zajišťuje, že set snáší slunce a mírný déšť, díky čemuž vypadá stále skvěle. Leštěný povrch pomáhá udržet vzhled i funkčnost a zajistí, že vám vydrží.Styl a pohodlí: Každý kousek je navržený tak, aby byl jak funkční, tak hezký. Hlavní prvky podporují pohodlí, a celkový design skvěle sedí každý venkovní prostor.Flexibilita: Modulární uspořádání vám dává možnost si nakombinovat sedačku přesně podle vašich potřeb. Perfektní na relaxaci, posezení s přáteli nebo chvíle o samotě.Snadná údržba: Stačí otírat vlhkým hadříkem, aby nábytek vypadal stále skvěle. Pravidelná údržba vám ušetří čas a námahu a udrží váš nábytek krásný po celou sezónu.- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Dokončit: Natírání
- Celkové rozměry: 404 x 245,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 40,3 kg
- Kapacita sezení: 9
- Výška područky: 36 cm
- Výška opěradla: 36 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Odolné
- Odolný vůči počasí
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Nastavitelný typ: Modulární
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 2 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 7 x Střední pohovka: 83 x 79 x 73 cm (D x Š x V)
- 9 x Sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 11 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288834850 |
| Šířka: | 245.5 cm |
| Hloubka: | 404 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 159.2 kg |
| Dokončit: | Natírání |
| Celkové rozměry: | 404 x 245,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 40,3 kg |
| Kapacita sezení: | 9 |
| Výška područky: | 36 cm |
| Výška opěradla: | 36 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Nastavitelný typ: | Modulární |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| 2 x rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 7 x Střední pohovka: | 83 x 79 x 73 cm (D x Š x V) |
| 9 x Sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 11 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 1: | 39.5 x 17 x 92.7 cm |
| Rozměr balení 2: | 34 x 28 x 94 cm |
| Rozměr balení 3: | 27.6 x 10.3 x 77.5 cm |
-1.png)