Venkovní pohovková souprava 9 Kus Hnědá Masivní akátové dřevo [3403111]
Kód: 3403111Detailní popis produktu
Tento venkovní rohový set pohovek je navržen pro moderní a uvolněnou atmosféru ve vaší zahradě, na terase nebo na balkonu. Je vyrobený z masivního akáciového dřeva, které je velmi odolné, a tento modulární set můžete přizpůsobit tak, jak potřebujete.
- Tvrdá konstrukce z akáciového dřeva: Tento rohový set je vyrobený z masivního dřeva akácie, což zaručuje pevnost a dlouhou životnost, a navíc dodává hezký moderní vzhled.
- Modulární design: Přeskupte komponenty tak, aby se snadno přizpůsobily různým uspořádáním sedadel pro váš prostor nebo událost.
- Odolnost vůči venkovním vlivům: Materiály odolné proti UV záření chrání set před poškozením sluncem, tak se jeho styl a funkčnost udrží i v různých ročních obdobích.
- Pohodlné polštáře: Set je vybaven polštáři plněnými pěnou, takže si venku užijete super pohodlí. Tyto polštáře mají odnímatelné potahy, které se dají prát, takže údržba je opravdu snadná.
- Praktické údržbové kroky: Abyste si udrželi vzhled setu, schovejte polštáře dovnitř při špatném počasí a utírejte rám suchým hadříkem, aby byl čistý bez skvrn.
Dobré vědět:
- Maximálně 110 kg na sedačku.
- Barva: Hnědá
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Dokončit: Olejování
- Celkové rozměry: 60 x 60 x 30 cm (D x Š x V)
- Závaží: 85,2 kg
- Přirozená dřevěná struktura
- Odnímatelný a pratelný potah
- Smyčky na suchý zip, aby se polštáře udržely na svém místě
- Posezení: 60 x 60 cm (Š x H)
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 30 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 60 x 60 x 30 cm (D x Š x V)
- 3 x Rohová pohovka: 68 x 68 x 65 cm (D x Š x V)
- 4 x Prostřední pohovka: 60 x 68 x 65 cm (D x Š x V)
- 1 x Podnožka: 60 x 60 x 30 cm (D x Š x V)
- 8 x Sedací polštář: 60 x 60 x 6 cm (D x Š x V)
- 10 x Záhlavní polštář: 60 x 35 cm (D x Š)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721359376159 |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 127.8 kg |
| Dokončit: | Olejování |
| Celkové rozměry: | 60 x 60 x 30 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 85,2 kg |
| Posezení: | 60 x 60 cm (Š x H) |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 30 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 60 x 60 x 30 cm (D x Š x V) |
| 3 x Rohová pohovka: | 68 x 68 x 65 cm (D x Š x V) |
| 4 x Prostřední pohovka: | 60 x 68 x 65 cm (D x Š x V) |
| 1 x podnožka: | 60 x 60 x 30 cm (D x Š x V) |
| 8 x sedací polštář: | 60 x 60 x 6 cm (D x Š x V) |
| 10 x Záhlavní polštář: | 60 x 35 cm (D x Š) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 64 x 20 x 69 cm |
| Rozměr balení 2: | 65 x 41 x 70 cm |
| Rozměr balení 3: | 64 x 32.5 x 70 cm |
| Rozměr balení 4: | 64 x 35.5 x 70 cm |
-1.png)