Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přirozená a Krémová [3382653]
Kód: 3382653Detailní popis produktu
Tato sedací souprava je jasným příkladem moderního stylu. S elegantními liniemi a praktickým designem ozdobí váš venkovní prostor. Její sofistikovaný vzhled a modulární uspořádání umožňuje různé kombinace. Ať už pořádáte večírek, nebo relaxujete u bazénu, tahle souprava vám nabídne pohodlí a eleganci.
- Prémiové masivní akáciové dřevo: Souprava je vyrobená z masivního akáciového dřeva, které je super odolné a má hezkou hnědou barvu. Tento materiál vydrží venkovní podmínky a pořád bude vypadat skvěle.
- Lamelová záda a opěrky: S lamelovým designem pro skvělou ventilaci, budete v pohodě i v parných dnech. Opěrky podporují relaxaci a pozvou vás k odpočinku. Tato promyšlená náležitost dodává luxusní pocit.
- Modulární flexibilita: Upravte rozložení soupravy na míru různým událostem nebo potřebám prostoru. Tato vlastnost je super pro počet hostů, které máte, a pro změny počasí. Umožňuje snadné přizpůsobení uspořádání.
- Jednoduchá údržba: Údržba je snadná, stačí otírat dřevěné části vlhkým hadříkem a vyhnout se přímému slunečnímu záření. Během deštivého počasí používejte kryty pro delší životnost.
- Široké použití: Ideální do zahrady, na terasu, dvorek nebo kolem bazénu. Tento set skvěle zapadne do různých venkovních prostorů a dodá moderní vzhled. Perfektní pro nedělní brunch nebo klidné chvíle s knihou.
- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Závaží: 44,62 kg
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Kapacita sezení: 8
- Výška zad: 36 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Odolné
- Odolný proti povětrnostním vlivům
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Nastavitelný typ: Modulární
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 7 x střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x š x V)
- 1 x ottomana: 79 x 79 x 37 cm (D x š x V)
- 4 x opěrka: 80 x 6 x 61 cm (D x š x V)
- 8 x sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x š x V)
- 7 x zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288700407 |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Závaží: | 44,62 kg |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Hmotnost: | 126.78 kg |
| Rozměr balení 3: | 37.6 x 25.8 x 94.7 cm |
| Rozměr balení 4: | 32 x 10.6 x 86.1 cm |
| Kapacita sezení: | 8 |
| Výška zad: | 36 cm |
| Nastavitelný typ: | Modulární |
| 7 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x š x V) |
| 1 x Ottomana: | 79 x 79 x 37 cm (D x š x V) |
| 4 x opěrka: | 80 x 6 x 61 cm (D x š x V) |
| 8 x sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x š x V) |
| 7 x zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x š x V) |
| Rozměr balení 1: | 34.4 x 18.9 x 94.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 50.1 x 25 x 94.9 cm |
-1.png)