Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přirozená a Krémová [3382428]
Kód: 3382428Detailní popis produktu
Tato rohová souprava skvěle povznést vaši zahradu nebo terasu na novou úroveň. Má moderní design a je super flexibilní, takže se přizpůsobí jakýmkoli prostorům a vytvoří skvělou atmosféru pro odpočinek nebo setkání s přáteli.
- Materiály: Tato souprava z masivního akáciového dřeva je nejen krásná, ale i odolná vůči povětrnostním vlivům. Její hnědá barva dodává prostoru příjemnou atmosféru.
- Součásti v balení: Pevné lamelové rámy zajišťují stabilitu. Ergonomické opěrky rukou a pohodlná opěradla spojují funkčnost se stylem.
- Funkce /Design: Opěrky rukou a podpůrné opěradlo byly navrženy pro maximální pohodlí. Lamelový design zajišťuje skvělou cirkulaci vzduchu, což je ideální hlavně v teplých dnech.
- Doporučená použití: Tato souprava je perfekt pro zahrady, terasy a zahradní kouty. Ať už pořádáte grilování nebo si užíváte klidných chvil, skvěle poslouží.
- Údržba: Stačí ji zakrýt, když ji nepoužíváte, a pravidelně ji čistit vlhkým hadříkem. Tak si udrží krásný vzhled a dlouhou životnost.
- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 66,62 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl
- 5 x Střední pohovka
- 2 x Rohová pohovka
- 2 x Opěrka
- 7 x Sedák
- 9 x Zádový polštář
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288698155 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 121.34 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 66,62 kg |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Rozměr balení 5: | 31.3 x 10.6 x 87.3 cm |
| Rozměr balení 4: | 37.6 x 25.8 x 94.7 cm |
| Rozměr balení 2: | 34.4 x 18.9 x 94.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 50.1 x 25 x 94.9 cm |
-1.png)