Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přirozená a Krémová [3375290]
Kód: 3375290Detailní popis produktu
Tato venkovní souprava nábytku spojuje styl a funkčnost a vytváří lákavé centrum pro každou zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi a minimalistickými detaily dodává eleganci a vybízí k relaxaci a setkání s přáteli venku. Vyrobena z masivního akáciového dřeva, souprava je odolná a vizuálně atraktivní, ideální pro ty, kteří hledají praktičnost i styl v outdoorovém nábytku.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní souprava nábytku je vyrobena z masivního akáciového dřeva, které je odolné vůči venkovním podmínkám. Pevná konstrukce zajišťuje dlouhou stabilitu a teplý přírodní tón obohacuje vaši zahradu nebo terasu.Odolný vůči počasí: Nábytek má lakovaný povrch pro ochranu proti slunci a slabému dešti. Tento povrch pomáhá udržet vzhled i funkčnost, což prodlužuje životnost pro vaši zahradu, terasu nebo dvorek.Složení a design: Každý kousek je navržen pro styl i funkčnost. Opěrky zaručují pohodlí a celkový design je vizuálně harmonický, skvělý pro různé venkovní akce.Pohodlí a variabilita: Modulární design umožňuje flexibilní konfiguraci pro přizpůsobení různým prostorům a potřebám. Ideální pro relaxaci, setkání s přáteli nebo klidné čtení, tato souprava se snadno přizpůsobí jakémukoli venkovnímu prostředí a maximalizuje pohodlí a užitečnost.Snadná údržba: K údržbě nábytku stačí použít vlhký hadřík a vyhýbat se drsným nebo abrazivním čisticím prostředkům. Pravidelná péče udržuje vzhled a prodlužuje životnost nábytku.- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 308 x 190 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 53,48 kg
- Odolné
- Snadná údržba
- Design se slatěmi
- Přirozená struktura dřeva
- Praktická opěrka na ruku
- Lamelový sedací povrch
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 6 x Prostřední pohovka: 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Hocker: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrky: 58,5 x 8 x 60 cm (D x Š x V)
- 8 x Sedací polštář: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 8 x Záda polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288533548 |
| Šířka: | 190 cm |
| Hloubka: | 308 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 308 x 190 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 53,48 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 2 x Opěrky: | 58,5 x 8 x 60 cm (D x Š x V) |
| 8 x sedací polštář: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 6 x Prostřední pohovka: | 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 8 x Záda polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 4: | 23.2 x 13.8 x 65.2 cm |
| Hmotnost: | 108.52 kg |
| Rozměr balení 3: | 47.4 x 18.6 x 75.5 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 33.9 x 18.1 x 66.4 cm |
| Rozměr balení 2: | 50 x 27 x 78.6 cm |
-1.png)