Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přirozená a Krémová [3373955]
Kód: 3373955Detailní popis produktu
Tato venkovní souprava spojuje styl a funkčnost a vytváří skvělé místo pro jakoukoli zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi a minimalistickými detaily dodává eleganci a přispívá k relaxaci na čerstvém vzduchu, ideální pro rodinné akce. Vyrobeno z masivního akáciového dřeva, souprava zajišťuje odolnost a dlouhý život, což z ní dělá skvělou volbu pro ty, kdo hledají praktický a stylový venkovní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Souprava je vyrobená z masivního akáciového dřeva, známého svou odolností proti venkovním podmínkám. Pevná konstrukce zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost, zatímco teplé přírodní zbarvení vylepšuje vzhled vaší zahrady nebo terasy.Odolný design vůči počasí: Tato souprava má lakovaný povrch, který chrání před sluncem a mírným deštěm. Lesklý povrch udrží vzhled a funkčnost, takže vypadá skvěle i po letech používání na zahradě, terase nebo dvorku.Komponenty a design: Každý díl je promyšleně navržen pro styl a funkci. Podporující opěradla a loketní opěrky přidávají pohodlí, přičemž celkový design zajišťuje, že židle budou ladit s různými venkovními příležitostmi.Pohodlí a univerzálnost: Modulární design umožňuje flexibilní uspořádání, které odpovídá vašim potřebám. Ideální na relaxaci, večírky nebo útěchu s knihou, tato souprava se hodí do každého venkovního prostředí a maximalizuje komfort.Snadná péče a údržba: Udržujte nábytek v super stavu – prostě otřete vlhkým hadříkem, vyhněte se hrubým čisticím prostředkům. Pravidelná péče prodlouží životnost a zachová vzhled soupravy.- Barva: Přirozená a krémová
- Dokončit: Natírání
- Celkové rozměry: 404 x 245,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 7,22 kg
- Odolné
- Snadná údržba
- Design se slatěmi
- Přirozená struktura dřeva
- Silně polstrovaný polštář
- Praktická opěrka na ruku
- Lamelový sedací povrch
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 6 x Střední pohovka: 83 x 79 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Hocker: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- 8 x Sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 8 x Zadní polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288547194 |
| Šířka: | 245.5 cm |
| Hloubka: | 404 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Hmotnost: | 135.82 kg |
| Celkové rozměry: | 404 x 245,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 8 x sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| Dokončit: | Natírání |
| Závaží: | 7,22 kg |
| 6 x Střední pohovka: | 83 x 79 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| 8 x zadní polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 1: | 38.4 x 15.9 x 84.8 cm |
| Rozměr balení 4: | 28 x 11.9 x 78 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 40.2 x 17.7 x 93.3 cm |
| Rozměr balení 3: | 36.8 x 28.5 x 94.9 cm |
-1.png)