Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přirozená a Krémová [3373190]
Kód: 3373190Detailní popis produktu
Tato venkovní souprava nábytku spojuje styl s funkcionalitou, čímž se stává skvělým centrem pro každou zahradu nebo terasu. Moderní design, čisté linie a minimum zdobení dodávají eleganci, což podporuje pohodové venkovní chvíle s rodinou a přáteli. Vyrobena z masivního akáciového dřeva, zajišťuje trvanlivost a stylový vzhled - ideální pro ty, co chtějí fajn kousek venkovního nábytku.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní souprava se může pochlubit skvělou odolností proti povětrnostním vlivům. Pevná konstrukce zajišťuje stabilitu a teplý přírodní tón krásně ladí jak s terasou, tak se zahradou.Povětrnostně odolný design: Lakovaný povrch poskytuje extra ochranu proti slunci a dešti, takže si lze dlouho užívat jak vzhled, tak funkčnost.Komponenty a design: Každý segment, od opěradel po sedáky, je navržen tak, aby vypadaly skvěle a zároveň poskytovaly pohodlí. Celkově vytváří harmonický soubor vhodný jak pro setkání, tak pro relaxaci.Pohodlí a všestrannost: Modulární design ti dává možnost ladit soupravu podle potřeby – ideální na odpočinek, zábavu nebo klidné chvíle s knihou. Tento kousek bez problémů zapadne do každého venkovního prostoru.Snadná údržba a péče: Aby nábytek vypadal pěkně, stačí povrch otřít vlhkým hadříkem. Pravidelná údržba zaručuje dlouhé zachování jeho vzhledu.- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 54,9 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x stůl: 79 x 79 x 37 cm (DxŠxV)
- 5 x středová pohovka: 79 x 83 x 73 cm (DxŠxV),2 x rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (DxŠxV)
- 7 x sedák: 80 x 80 x 8 cm (DxŠxV)
- 9 x opěrný polštář: 80 x 43 x 10 cm (DxŠxV)
- 2 x opěrka: 80 x 6 x 61 cm (DxŠxV)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288539540 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 142.3 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 54,9 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (DxŠxV) |
| 5 x Středová pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (DxŠxV),2 x rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (DxŠxV) |
| 7 x Sedák: | 80 x 80 x 8 cm (DxŠxV) |
| 9 x opěrný polštář: | 80 x 43 x 10 cm (DxŠxV) |
| 2 x Opěrka: | 80 x 6 x 61 cm (DxŠxV) |
| Rozměr balení 4: | 27 x 10.4 x 89.2 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 33 x 16.9 x 79 cm |
| Rozměr balení 2: | 40.2 x 17.7 x 93.3 cm |
| Rozměr balení 3: | 36.8 x 28.5 x 94.9 cm |
-1.png)