Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přirozená a Béžová [3381833]
Kód: 3381833Detailní popis produktu
Tento moderní sofa set je pro všechny, co chtějí spojit relaxaci a styl pod širým nebem. Jeho minimalistický design v hnědých odstínech skvěle okrášlí každou zahradu nebo kolem bazénu. Kombinace masivního akáciového dřeva a texilenu vytváří příjemné místo pro setkání. Ať už pořádáte letní párty nebo se jen váleníte, polštáře a přírodní vzory zajistí pohodlí a estetiku.
- Materiály: Náš sofa set je vyrobený z masivního akáciového dřeva, které je známé svou odolností, takže skvěle poslouží venku. V kombinaci s texilenu nabízí pohodlné sezení, které vydrží různé počasí. Tato kombinace přináší odolnost i přírodní eleganci do jakéhokoli venkovního prostoru.
- Funkční design: Každý kousek setu, od stolu po opěradlo, je pečlivě navržen tak, aby zlepšil zážitek. Stůl pomáhá s odtokem vody, takže nezůstává na něm. Podpůrné opěradlo zajišťuje pohodlí při odpočinku.
- Pohodlné vlastnosti: Silně polstrované polštáře se snadno sundávají na údržbu a přidávají komfort. Polštáře mají zip, takže je lehké je vyprat nebo vyměnit. Udržují hygienu a prodlužují životnost.
- Různé využití: Ideální pro zahrady, terasy nebo kolem bazénu, tento sofa set splňuje všechny vaše venkovní potřeby. Jeho moderní design se hodí do různých prostředí a poskytuje univerzální řešení pro odpočinek nebo společenské aktivity.
- Minimální údržba: Údržba setu je snadná; stačí otřít vlhkým hadříkem a hned bude vypadat jako nový. Odolný texilen se nezničí sluncem, takže si užijete skvělý vzhled po celý rok.
- Barva: Přirozená a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 47,88 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 5 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x Sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 9 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T)
- 2 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Sedák: 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 2 x Rámová opěrka rukou: 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288669414 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a béžová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 70.18 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 47,88 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 5 x Střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 9 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T) |
| 2 x rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Sedák: | 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 2 x Rámová opěrka rukou: | 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 26.1 x 11.9 x 58.8 cm |
| Rozměr balení 2: | 41.9 x 22.3 x 77.8 cm |
| Rozměr balení 4: | 31.3 x 8.8 x 67.3 cm |
| Rozměr balení 3: | 57 x 28.6 x 79.2 cm |
-1.png)