Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přirozená a Béžová [3367331]
Kód: 3367331Detailní popis produktu
Tato rohová souprava skvěle povznést vaši zahradu nebo terasu na novou úroveň. Má moderní design a je super flexibilní, takže se přizpůsobí jakýmkoli prostorům a vytvoří skvělou atmosféru pro odpočinek nebo setkání s přáteli.
- Materiály: Tato souprava z masivního akáciového dřeva je nejen krásná, ale i odolná vůči povětrnostním vlivům. Její hnědá barva dodává prostoru příjemnou atmosféru.
- Součásti v balení: Pevné lamelové rámy zajišťují stabilitu. Ergonomické opěrky rukou a pohodlná opěradla spojují funkčnost se stylem.
- Funkce /Design: Opěrky rukou a podpůrné opěradlo byly navrženy pro maximální pohodlí. Lamelový design zajišťuje skvělou cirkulaci vzduchu, což je ideální hlavně v teplých dnech.
- Doporučená použití: Tato souprava je perfekt pro zahrady, terasy a zahradní kouty. Ať už pořádáte grilování nebo si užíváte klidných chvil, skvěle poslouží.
- Údržba: Stačí ji zakrýt, když ji nepoužíváte, a pravidelně ji čistit vlhkým hadříkem. Tak si udrží krásný vzhled a dlouhou životnost.
- Barva: Přirozená a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 2 x rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 7 x sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 9 x zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 1 x stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x opěrka ruky: 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288476371 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a béžová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 107.61 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 2 x rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 7 x sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 9 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka ruky: | 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Rozměr balení 5: | 21 x 8.3 x 83.6 cm |
| Rozměr balení 2: | 34.9 x 19 x 94.3 cm |
| Rozměr balení 3: | 49.9 x 24.9 x 93.3 cm |
| Rozměr balení 4: | 44.7 x 25.2 x 93.9 cm |
-1.png)