Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přirozená a Anthracitová [3384663]
Kód: 3384663Detailní popis produktu
Tato zahradní souprava skvěle spojuje styl a funkčnost, vytváří úžasný středobod pro každou zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi a minimálním zdobením dodává eleganci a podporuje tak venkovní odpočinek a společenské akce. Vyrobena z masivního akáciového dřeva, zajišťuje trvanlivost a dlouhotrvající vzhled, což ji činí ideální pro ty, kdo hledají praktičnost a slušný design venkovního nábytku.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek je vyroben z masivního akáciového dřeva, které je známé svou pevností a odolností vůči venkovním podmínkám. Pevná konstrukce zaručuje stabilitu a dlouhou životnost, zatímco příjemná přírodní barva obohacuje jakoukoli zahradu či terasu.Odolný vůči povětrnostním vlivům: Tento venkovní nábytek má účinný lakovaný povrch, který chrání před sluncem, mírným deštěm a jinými podmínkami. Leštěný povrch pomáhá udržovat vzhled i funkčnost, takže je ideální pro vaši zahradu, terasu nebo dvorek.Komponenty a konstrukce: Každý kus, od opěrek po područky, je navržen pro styl i funkci. Patřičná podpora zajišťuje pohodlí, zatímco celkový design skvěle vypadá v každé venkovní situaci.Pohodlí a variabilita: Modulární design vám umožňuje flexibilní nastavení, vyhovující různým potřebám a prostorům. Ideální pro odpočinek, společenské akce nebo tichá čtení, tato souprava se přizpůsobí jakémukoliv venkovnímu prostředí a maximálně zvyšuje pohodlí a funkčnost.Snadná údržba: Udržování nábytku je jednoduché, stačí povrch otřít vlhkým hadříkem a vyhnout se hrubým čističům. Pravidelná údržba pomůže zachovat vzhled a prodloužit životnost nábytku.- Barva: Přirozená a anthracitová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 78,08 kg
- Odolné
- Snadná údržba
- Design se slatěmi
- Přirozená struktura dřeva
- Praktická opěrka na ruku
- Lamelový sedací povrch
- Výška opěrky ze sedadla: 18 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x Ottomanka: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 5 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 58 x 14 x 55 cm (D x Š x V)
- 7 x Sedák: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 7 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288694027 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a anthracitová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 105.14 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 78,08 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 18 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 1 x Ottomanka: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 5 x Střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 58 x 14 x 55 cm (D x Š x V) |
| 7 x Sedák: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 7 x zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 32.2 x 15.6 x 58.6 cm |
| Rozměr balení 3: | 46.2 x 14.8 x 76.1 cm |
| Rozměr balení 4: | 48.7 x 27 x 77.7 cm |
| Rozměr balení 6: | 57.9 x 31.3 x 62.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 34 x 18 x 66.4 cm |
| Rozměr balení 5: | 47.7 x 19.9 x 75.5 cm |
-1.png)