Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přirozená a Anthracitová [3367745]
Kód: 3367745Detailní popis produktu
Tato sedací souprava je jasným příkladem moderního stylu. S elegantními liniemi a praktickým designem ozdobí váš venkovní prostor. Její sofistikovaný vzhled a modulární uspořádání umožňuje různé kombinace. Ať už pořádáte večírek, nebo relaxujete u bazénu, tahle souprava vám nabídne pohodlí a eleganci.
- Prémiové masivní akáciové dřevo: Souprava je vyrobená z masivního akáciového dřeva, které je super odolné a má hezkou hnědou barvu. Tento materiál vydrží venkovní podmínky a pořád bude vypadat skvěle.
- Lamelová záda a opěrky: S lamelovým designem pro skvělou ventilaci, budete v pohodě i v parných dnech. Opěrky podporují relaxaci a pozvou vás k odpočinku. Tato promyšlená náležitost dodává luxusní pocit.
- Modulární flexibilita: Upravte rozložení soupravy na míru různým událostem nebo potřebám prostoru. Tato vlastnost je super pro počet hostů, které máte, a pro změny počasí. Umožňuje snadné přizpůsobení uspořádání.
- Jednoduchá údržba: Údržba je snadná, stačí otírat dřevěné části vlhkým hadříkem a vyhnout se přímému slunečnímu záření. Během deštivého počasí používejte kryty pro delší životnost.
- Široké použití: Ideální do zahrady, na terasu, dvorek nebo kolem bazénu. Tento set skvěle zapadne do různých venkovních prostorů a dodá moderní vzhled. Perfektní pro nedělní brunch nebo klidné chvíle s knihou.
- Barva: Přirozená a anthracitová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 406 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 7 x střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 8 x sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 9 x zadní polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 4 x opěrka rukou: 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288480514 |
| Šířka: | 168.5 cm |
| Hloubka: | 406 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a anthracitová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 118.86 kg |
| Celkové rozměry: | 406 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 7 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 8 x sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 9 x zadní polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 4 x Opěrka rukou: | 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 43.9 x 24.5 x 93.8 cm |
| Rozměr balení 3: | 21.4 x 9.4 x 77.2 cm |
| Rozměr balení 1: | 50.1 x 25.7 x 92.7 cm |
-1.png)