Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přírodní a světle šedá [3384147]
Kód: 3384147Detailní popis produktu
Tento venkovní nábytek skvěle kombinuje styl a funkčnost, takže se stává skvělým středobodem na zahradě nebo terase. Moderní design, čisté linie a jednoduchost dodávají eleganci a zvou vás k relaxaci s přáteli. Vyroben z masivního akáciového dřeva, je odolný a skvěle se hodí na venkovní použití.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek je super odolný proti povětrnostním vlivům. Pevným konstrukce drží stabilitu a jeho přírodní barva hezky ladí s každou zahradou.Odolný design: Lakovaný povrch chrání nábytek před slunečním zářením a deštěm. Lesklý povrch zajišťuje dlouhou trvanlivost a vypadá stále skvěle.Komponenty a design: Každý díl, od opěrek po opěradla, je navržen pro styl i pohodlí. Tím se zajišťuje, že celkový vzhled je harmonický a vhodný pro každou příležitost.Komfort a všestrannost: Modulární design znamená, že si můžete nábytek přizpůsobit podle potřeby. Ideální k relaxaci nebo setkání s přáteli, přizpůsobí se každému prostoru.Jednoduchá údržba: Stačí otřít vlhkým hadříkem a používání drsných čisticích prostředků se vyhněte. Takto si nábytek zachová vzhled a prodlouží se jeho životnost.- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Dokončit: Natírání
- Závaží: 59,12 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 5 x Střední sofa: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Rohové sofa: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 7 x Sedací polštář: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x T)
- 9 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T)
- 2 x Opěrka: 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288688866 |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 108.78 kg |
| Dokončit: | Natírání |
| Závaží: | 59,12 kg |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 5 x střední sofa: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x rohové sofa: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 7 x sedací polštář: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x T) |
| 9 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T) |
| 2 x Opěrka: | 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 32.2 x 15.6 x 58.6 cm |
| Rozměr balení 2: | 46.2 x 14.9 x 75.8 cm |
| Rozměr balení 3: | 49.6 x 27.4 x 78.1 cm |
| Rozměr balení 4: | 47.6 x 19.7 x 76.3 cm |
| Rozměr balení 5: | 56.6 x 8 x 66.8 cm |
-1.png)