Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přírodní a světle šedá [3369582]
Kód: 3369582Detailní popis produktu
Souprava venkovního nábytku kombinuje styl i funkčnost a je úžasným středobodem v každé zahradě nebo na terase. S moderním designem a čistými liniemi dodává eleganci a podporuje venkovní relaxaci a společenské akce. Celá je vyrobena z kvalitního akáciového dřeva, což ji činí trvanlivou a vizuálně přitažlivou, ideální pro ty, co hledají praktický a zároveň stylový zahradní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní souprava z masivního akáciového dřeva je extrémně odolná vůči povětrnostním vlivům. Díky své pevné konstrukci vydrží a teplý přírodní odstín krásně ladí s jakoukoli zahradou nebo terasou.Vzhled odolný vůči povětrnostním vlivům: Lakovaný povrch zajišťuje ochranu proti slunci a dešti. Lesklý povrch pomáhá chránit jak vzhled, tak i funkčnost soupravy, takže vám dlouho vydrží na zahradě, terase nebo dvorku.Komponenty a design: Každý kousek, od opěrek po sedáky, je navržen tak, aby vypadal skvěle a zároveň byl funkční. Podperky zajišťují pohodlné sezení a celkový design vytváří harmonické uspořádání pro různá venkovní setkání.Pohodlí a všestrannost: Modulární design umožňuje flexibilní uspořádání podle vašich potřeb. Je ideální jak pro relaxaci, tak na společenská setkání a přizpůsobí se jakémukoli venkovnímu prostoru, aby maximalizovala pohodlí.Snadná údržba: Pro údržbu nábytku stačí utírat vlhkým hadříkem, vyhněte se drsným čisticím prostředkům. Pravidelnou údržbou zajistíte, že bude vypadat skvěle a dlouho vám poslouží.- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 406 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 56,26 kg
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 7 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 7 x Sedák: 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 1 x Sedák: 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 9 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 4 x Područka: 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288503749 |
| Šířka: | 168.5 cm |
| Hloubka: | 406 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 98.32 kg |
| Celkové rozměry: | 406 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 56,26 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 7 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 7 x Sedák: | 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 1 x sedák: | 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 9 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 4 x Područka: | 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 3: | 49.7 x 25.3 x 94.2 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 27.1 x 8.8 x 89.5 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 2: | 45.6 x 32.8 x 94.5 cm |
-1.png)