Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přírodní a světle šedá [3368474]
Kód: 3368474Detailní popis produktu
Tento venkovní nábytek skvěle kombinuje styl a funkčnost a je skvělým centrem pozornosti pro každou zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi dodává nábytku eleganci a podporuje uvolnění a sociální setkání venku. Vyrobený z akáciového dřeva, je odolný a má dlouhou životnost, což z něj činí ideální volbu pro ty, kdo hledají nadčasový a praktický kousek zahradního nábytku.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek z akáciového dřeva je silný a zvládne venkovní podmínky. Konstrukce poskytuje skvělou oporu a stabilitu, zatímco teplý přírodní tón se hodí do jakékoli zahrady nebo terasy.Design odolný vůči povětrnostním vlivům: Lakovaný povrch přidává ochranu před sluncem a lehkým deštěm. Lesklý povrch udržuje vzhled a funkčnost, takže bude dlouho vypadat skvěle u vaší zahrady, terasy nebo dvorečku.Komponenty a design: Každý kousek je navržen s ohledem na styl i funkci. Podpůrné prvky zajišťují pohodlí, zatímco celkový design vizuálně ladí a hodí se pro různé venkovní akce.Pohodlí a všestrannost: Modulární design umožňuje úpravy podle prostorových potřeb. Skvělé pro odpočinek, společenská setkání nebo čas s knihou, tato souprava se přizpůsobí každému venkovnímu prostředí a nabídne maximální pohodlí.Snadná údržba: K udržení nábytku v dobrém stavu stačí povrchy otírat vlhkým hadříkem a vyhýbat se drsným čisticím prostředkům. Pravidelná péče zachovává vzhled a prodlužuje životnost nábytku.- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 35,94 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 7 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 7 x Polštář na sezení: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 7 x Zadní polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 4 x Opěrka: 58,5 x 8 x 60 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288492661 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 68.32 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 35,94 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 7 x Střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 7 x Polštář na sezení: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 7 x Zadní polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 4 x opěrka: | 58,5 x 8 x 60 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 3: | 31 x 23.5 x 78.1 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 26.1 x 11.9 x 58.8 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 2: | 23.8 x 8.6 x 63.4 cm |
| Rozměr balení 4: | 46.5 x 26.3 x 78.7 cm |
-1.png)