Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přírodní a světle šedá [3367919]
Kód: 3367919Detailní popis produktu
Tato rohová sedací souprava bez námahy spojuje moderní design s funkčností, perfektní volba pro zahradu, terasu, dvorek nebo bazén. Je super vhodná pro venkovní akce; její čisté linie a minimalistický styl skvěle padnou do každého prostředí a poskytují pohodlí a relaxaci.
- Pevné akáciové materiály: Pečlivě vyrobeno z akáciového dřeva, což zaručuje odolnost a styl, tedy ideální pro venkovní použití. Přírodní textura dřeva dodává příjemný pocit.
- Součásti v ceně: Souprava má design s lamelami a pevné akáciové opěrky, což spojuje styl a funkčnost. Každý kus umocňuje pohodlné sezení, což je skvělá volba na setkání a relax.
- Účelové prvky: Lamelový design zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu a stability opěradel, díky čemuž se budete cítit pohodlně při používání.
- Různorodé použití: Skvěle se hodí pro každou zahradu, terasu nebo dvorek – tato souprava je univerzální doplněk do jakéhokoli venkovního prostoru. Design se snadno přizpůsobí různým uspořádáním sezení.
- Snadná údržba: Prodloužte vzhled soupravy jednoduchým otřením vlhkým hadříkem a ochranou před přímým slunečním světlem a vodou, když ji nepoužíváte.
- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 8,88 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x Hocker: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 5 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 7 x Sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 7 x Zadní polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288482259 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 111.1 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 8,88 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 5 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 7 x sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 7 x Zadní polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 31.3 x 15.2 x 84.8 cm |
| Rozměr balení 3: | 34.3 x 17.6 x 93.3 cm |
| Rozměr balení 6: | 21.4 x 9.4 x 77.2 cm |
| Rozměr balení 4: | 50.1 x 25.5 x 92.5 cm |
| Rozměr balení 5: | 37.5 x 25.9 x 93.9 cm |
-1.png)