Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přírodní a světle šedá [3366819]
Kód: 3366819Detailní popis produktu
Sada venkovního nábytku spojuje styl s funkčností a vytváří tak skvělé místo pro každou zahradu nebo terasu. Její moderní vzhled, s čistými liniemi a minimem ozdob, působí velmi elegantně a je ideální pro odpočinek venku nebo společenské akce. Celý set se skládá z masivního akáciového dřeva, což zaručuje jak odolnost, tak dlouhou životnost – perfektní volba pro ty, kdo shánějí kvalitní venkovní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento nábytek je z masivního akáciového dřeva, co zaručuje jeho odolnost a ochranu vůči venkovním podmínkám. Pevná konstrukce se postará o stabilitu a teplý přírodní tón dodá vaší zahradě nebo terase šmrnc.Design odolný vůči počasí: Sada má lakovaný povrch, který ji chrání před sluncem i lehkým deštěm. Povrch je lesklý a pomáhá udržovat vzhled i funkčnost, takže vám vydrží dlouho na zahradě nebo terase.Komponenty a design: Každý kus nábytku, od opěrek po záda, je navržen tak, aby byl funkční a taky stylový. Podpůrné prvky zaručí pohodlí a celkový design zajišťuje, že vše hezky ladí pro různé venkovní akce.Pohodlí a univerzálnost: Díky modulárnímu designu si můžete sedačku uspořádat tak, jak vám to vyhovuje. Perfektní na odpočinek, rodinné akce nebo klidné čtení, a hodí se do jakéhokoliv venkovního prostoru, takže zajistí maximální pohodlí.Snadná údržba: Aby nábytek vypadal dobře co nejdéle, utírejte ho vlhkým hadříkem a vyhněte se agresivním čističům. Pravidelná péče je klíčem k jeho dlouhé životnosti.- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 310 x 191,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 6 x Středová pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 8 x Sedák: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 8 x Záhlavník: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 1 x Ottomana: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 58,5 x 10 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288471253 |
| Šířka: | 191.5 cm |
| Hloubka: | 310 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 94.92 kg |
| Celkové rozměry: | 310 x 191,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 6 x Středová pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 8 x Sedák: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 8 x Záhlavník: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 1 x Ottomana: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 58,5 x 10 x 61 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 1: | 33.6 x 20.1 x 65.7 cm |
| Rozměr balení 3: | 44.3 x 19.2 x 75.8 cm |
| Rozměr balení 4: | 22.7 x 12.2 x 64.3 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 2: | 56.6 x 31.5 x 80.8 cm |
-1.png)