Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přírodní a světle šedá [3366584]
Kód: 3366584Detailní popis produktu
Tento venkovní nábytkový set spojuje styl a funkčnost a stává se skvělým bodem každé zahrady nebo terasy. Jeho moderní design s čistými liniemi a minimalistickými detaily dodává eleganci a podporuje pohodlné venkovní sezení a setkání s přáteli. Bylo vyrobeno z masivního akáciového dřeva, což zajišťuje, že vydrží dlouho a vypadá skvěle, ideální pro ty, kteří hledají praktický a stylový venkovní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek je stabilní a odolný, vydrží venkovní podmínky. Pevná konstrukce zajišťuje dlouhou životnost a teplý přírodní odstín vylepšuje každou zahradu nebo terasu.Odolný design proti povětrnostním vlivům: Lakovaný povrch chrání nábytek před sluncem a mírným deštěm. Lesklý povrch pomáhá udržet vzhled a trvanlivost, ideální pro vaši zahradu, terasu nebo dvorek.Komponenty a design: Každý díl byl navržen nejen pro styl, ale také pro pohodlí. Dobře umístěné opěradlo zajišťuje větší komfort a jednotný design dělá set vizuálně harmonickým pro různé akce.Pohodlí a všestrannost: Modulární design umožňuje flexibilní úpravy pro rozmanité prostory. Ideální pro odpočinek, společenská setkání nebo chvíle s knihou, tento set se snadno přizpůsobí venkovnímu prostředí a maximálně zajišťuje komfort.Snadná údržba: Udržujte nábytek v dobrém stavu jednoduchým otřením vlhkým hadříkem a vyhněte se agresivním čističům. Pravidelná péče zajistí, že bude dobře vypadat a dlouho vydrží.- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 304 x 126,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Design se slatěmi
- Odolné vůči počasí
- Podporující opěrka
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 7 x Středová pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 8 x Sedák: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 9 x Zádová opěrka: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 4 x Opěrka: 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288468901 |
| Šířka: | 126.5 cm |
| Hloubka: | 304 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 97.64 kg |
| Celkové rozměry: | 304 x 126,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 7 x středová pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 8 x Sedák: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 9 x Zádová opěrka: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 4 x opěrka: | 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 1: | 56.6 x 31.5 x 80.8 cm |
| Rozměr balení 2: | 50 x 29 x 78.3 cm |
| Rozměr balení 3: | 21.8 x 9.9 x 76.4 cm |
-1.png)