Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přírodní [3375284]
Kód: 3375284Detailní popis produktu
Tato venkovní souprava nábytku spojuje styl a funkčnost a vytváří lákavé centrum pro každou zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi a minimalistickými detaily dodává eleganci a vybízí k relaxaci a setkání s přáteli venku. Vyrobena z masivního akáciového dřeva, souprava je odolná a vizuálně atraktivní, ideální pro ty, kteří hledají praktičnost i styl v outdoorovém nábytku.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní souprava nábytku je vyrobena z masivního akáciového dřeva, které je odolné vůči venkovním podmínkám. Pevná konstrukce zajišťuje dlouhou stabilitu a teplý přírodní tón obohacuje vaši zahradu nebo terasu.Odolný vůči počasí: Nábytek má lakovaný povrch pro ochranu proti slunci a slabému dešti. Tento povrch pomáhá udržet vzhled i funkčnost, což prodlužuje životnost pro vaši zahradu, terasu nebo dvorek.Složení a design: Každý kousek je navržen pro styl i funkčnost. Opěrky zaručují pohodlí a celkový design je vizuálně harmonický, skvělý pro různé venkovní akce.Pohodlí a variabilita: Modulární design umožňuje flexibilní konfiguraci pro přizpůsobení různým prostorům a potřebám. Ideální pro relaxaci, setkání s přáteli nebo klidné čtení, tato souprava se snadno přizpůsobí jakémukoli venkovnímu prostředí a maximalizuje pohodlí a užitečnost.Snadná údržba: K údržbě nábytku stačí použít vlhký hadřík a vyhýbat se drsným nebo abrazivním čisticím prostředkům. Pravidelná péče udržuje vzhled a prodlužuje životnost nábytku.- Barva: Přírodní
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 306 x 187,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 41,56 kg
- Odolné
- Snadná údržba
- Design se slatěmi
- Přirozená struktura dřeva
- Praktická opěrka na ruku
- Lamelový sedací povrch
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Rohová sedačka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 6 x Střední sedačka: 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Hocker: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrky: 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288533487 |
| Šířka: | 187.5 cm |
| Hloubka: | 306 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 83.28 kg |
| Celkové rozměry: | 306 x 187,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 41,56 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x Rohová sedačka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 1: | 24 x 18.8 x 62.1 cm |
| Rozměr balení 3: | 27.5 x 16.4 x 76.3 cm |
| Rozměr balení 4: | 25.2 x 13 x 63.9 cm |
| 6 x Střední sedačka: | 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrky: | 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 36.6 x 20.3 x 80.3 cm |
-1.png)