Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přírodní [3373839]
Kód: 3373839Detailní popis produktu
Tento venkovní set rohové pohovky je skvělej na to, aby proměnil tvoji zahradu, terasu, prostor kolem bazénu nebo dvorek na pohodlný a vítající místo. Je moderní, má hezký čistý design a skvěle se hodí do jakéhokoliv venkovního prostoru. Je to báječné místo na relaxaci nebo zábavu s přáteli. Kombinace přírodního dřeva a robustní konstrukce dělá z tohoto setu jak skvělou dekoraci, tak praktický kus nábytku.
- Kvalitní řemeslné zpracování: Ručně vyrobené z masivního akáciového dřeva, tento set vypadá skvěle díky své přírodní hnědé barvě, co dodává eleganci a teplo. Délka životnosti je fakt dobrá, odolá počasí, takže je ideální na dlouhé venkovní využití.
- Integrovaná flexibilita: Modulární design ti dovoluje měnit uspořádání podle toho, co zrovna potřebuješ. Ať už děláš velkou oslavu nebo si chceš vytvořit pohodlné místo na večer, snadno si to přizpůsobíš jak potřebuješ.
- Stylová praktičnost: Se stylovým designem a pevnou konstrukcí nabídne pohovka kombinaci dobrého vzhledu a podpory. Minimalistické opěrky a dřevěné plochy zvyšují moderní jednoduchost a doplní to, co máš venku. Štíhlé linie vylepšují vzhled a nabídnou pohodlné sezení.
- Komplementární komponenty: Set obsahuje i důležité komponenty jako opěrky a opěradla vyrobené z masivního akáciového dřeva, což podtrhuje jeho kvalitu. Hodí se k různým polštářům a tak zvyšují pohodlí, aniž by to ovlivnilo vzhled.
- Údržba a péče: Zas z pohledu údržby je to jednoduše snadné – stačí set otřít hadříkem, aby pořád hezky vypadal. Když mu dáš pravidelnou péči, různý nepříjemnosti se minimalizujou a uchováš si jeho vzhled, což je skvělá volba pro jakýkoli venkovní prostor.
- Barva: Přírodní
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 33,24 kg
- Odolný proti povětrnostním vlivům
- Snadná údržba
- Design se slatěmi
- Přirozená struktura dřeva
- Praktická opěrka na ruku
- Lamelový sedací povrch
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová sedačka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x Střední sedačka: 83 x 79 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Hocker: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288546036 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Hmotnost: | 110.54 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Rozměr balení 2: | 23.5 x 19.6 x 81.2 cm |
| Rozměr balení 3: | 26 x 15.2 x 85.9 cm |
| Rozměr balení 4: | 27.4 x 17.4 x 78.4 cm |
| Rozměr balení 5: | 27.6 x 10.3 x 77.5 cm |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 33,24 kg |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová sedačka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x Střední sedačka: | 83 x 79 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 1: | 33 x 16.9 x 79 cm |
-1.png)