Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přírodní [3373179]
Kód: 3373179Detailní popis produktu
Tato venkovní souprava nábytku spojuje styl s funkcionalitou, čímž se stává skvělým centrem pro každou zahradu nebo terasu. Moderní design, čisté linie a minimum zdobení dodávají eleganci, což podporuje pohodové venkovní chvíle s rodinou a přáteli. Vyrobena z masivního akáciového dřeva, zajišťuje trvanlivost a stylový vzhled - ideální pro ty, co chtějí fajn kousek venkovního nábytku.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní souprava se může pochlubit skvělou odolností proti povětrnostním vlivům. Pevná konstrukce zajišťuje stabilitu a teplý přírodní tón krásně ladí jak s terasou, tak se zahradou.Povětrnostně odolný design: Lakovaný povrch poskytuje extra ochranu proti slunci a dešti, takže si lze dlouho užívat jak vzhled, tak funkčnost.Komponenty a design: Každý segment, od opěradel po sedáky, je navržen tak, aby vypadaly skvěle a zároveň poskytovaly pohodlí. Celkově vytváří harmonický soubor vhodný jak pro setkání, tak pro relaxaci.Pohodlí a všestrannost: Modulární design ti dává možnost ladit soupravu podle potřeby – ideální na odpočinek, zábavu nebo klidné chvíle s knihou. Tento kousek bez problémů zapadne do každého venkovního prostoru.Snadná údržba a péče: Aby nábytek vypadal pěkně, stačí povrch otřít vlhkým hadříkem. Pravidelná údržba zaručuje dlouhé zachování jeho vzhledu.- Barva: Přírodní
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 44,24 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 5 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 78,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288539434 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 111.54 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 44,24 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Rozměr balení 2: | 26 x 15.2 x 85.9 cm |
| Rozměr balení 3: | 27.4 x 17.4 x 78.4 cm |
| Rozměr balení 4: | 27.8 x 12.3 x 78 cm |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 5 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 78,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 33 x 16.9 x 79 cm |
-1.png)