Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přírodní [3367932]
Kód: 3367932Detailní popis produktu
Tato rohová sedací souprava bez námahy spojuje moderní design s funkčností, perfektní volba pro zahradu, terasu, dvorek nebo bazén. Je super vhodná pro venkovní akce; její čisté linie a minimalistický styl skvěle padnou do každého prostředí a poskytují pohodlí a relaxaci.
- Pevné akáciové materiály: Pečlivě vyrobeno z akáciového dřeva, což zaručuje odolnost a styl, tedy ideální pro venkovní použití. Přírodní textura dřeva dodává příjemný pocit.
- Součásti v ceně: Souprava má design s lamelami a pevné akáciové opěrky, což spojuje styl a funkčnost. Každý kus umocňuje pohodlné sezení, což je skvělá volba na setkání a relax.
- Účelové prvky: Lamelový design zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu a stability opěradel, díky čemuž se budete cítit pohodlně při používání.
- Různorodé použití: Skvěle se hodí pro každou zahradu, terasu nebo dvorek – tato souprava je univerzální doplněk do jakéhokoli venkovního prostoru. Design se snadno přizpůsobí různým uspořádáním sezení.
- Snadná údržba: Prodloužte vzhled soupravy jednoduchým otřením vlhkým hadříkem a ochranou před přímým slunečním světlem a vodou, když ji nepoužíváte.
- Barva: Přírodní
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 21,8 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x Hocker: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 5 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 78,5 x 10 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288482389 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 21,8 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 5 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 78,5 x 10 x 61 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 97.72 kg |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 2: | 25.8 x 10.5 x 83.7 cm |
| Rozměr balení 3: | 24.2 x 16.6 x 78.6 cm |
| Rozměr balení 5: | 31.1 x 12.9 x 82.8 cm |
| Rozměr balení 6: | 23.2 x 10.8 x 81.7 cm |
| Rozměr balení 4: | 35.2 x 20.4 x 81.7 cm |
-1.png)