Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přírodní [3367327]
Kód: 3367327Detailní popis produktu
Tato rohová souprava skvěle povznést vaši zahradu nebo terasu na novou úroveň. Má moderní design a je super flexibilní, takže se přizpůsobí jakýmkoli prostorům a vytvoří skvělou atmosféru pro odpočinek nebo setkání s přáteli.
- Materiály: Tato souprava z masivního akáciového dřeva je nejen krásná, ale i odolná vůči povětrnostním vlivům. Její hnědá barva dodává prostoru příjemnou atmosféru.
- Součásti v balení: Pevné lamelové rámy zajišťují stabilitu. Ergonomické opěrky rukou a pohodlná opěradla spojují funkčnost se stylem.
- Funkce /Design: Opěrky rukou a podpůrné opěradlo byly navrženy pro maximální pohodlí. Lamelový design zajišťuje skvělou cirkulaci vzduchu, což je ideální hlavně v teplých dnech.
- Doporučená použití: Tato souprava je perfekt pro zahrady, terasy a zahradní kouty. Ať už pořádáte grilování nebo si užíváte klidných chvil, skvěle poslouží.
- Údržba: Stačí ji zakrýt, když ji nepoužíváte, a pravidelně ji čistit vlhkým hadříkem. Tak si udrží krásný vzhled a dlouhou životnost.
- Barva: Přírodní
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 2 x rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x opěrka ruky: 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288476333 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 89.2 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 2 x rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka ruky: | 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 4: | 42.6 x 15 x 78.7 cm |
| Rozměr balení 5: | 21 x 8.3 x 83.6 cm |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 24.2 x 16.6 x 78.6 cm |
| Rozměr balení 3: | 35.3 x 19.8 x 82 cm |
-1.png)