Venkovní pohovková souprava 8 pcs Přírodní [3366747]
Kód: 3366747Detailní popis produktu
Tato venkovní sedací souprava ukazuje moderní jednoduchost a funkčnost. Má čisté linie a minimální zdobení, ideální pro život v zahradě. Vyrobená z odolného masivního akáciového dřeva, snadno se integruje do okolí. Je modulární, což znamená, že si ji můžete přizpůsobit tak, jak potřebujete, ať už na terase, v zahradě nebo u bazénu. Takže se můžete opravdu pohodlně usadit a vychutnat si svůj venkovní prostor.
- Masivní akáciové dřevo: Úplně z masivního akáciového dřeva, tahle souprava přináší skvélou odolnost a příjemný vzhled. Akácie je silná a odolná, ideální pro venkovní podmínky a zaručuje vám dlouhodobou investici s nízkou údržbou.
- Design s lamelovou opěrkou: Díky lamelové opěrce se zlepšuje proudění vzduchu a poskytuje příjemný zážitek během teplých dní. Je to praktický a pěkný doplněk pro vaši zahradu nebo kolem bazénu, což zajišťuje, že se sofa skvěle hodí do vašeho venkovního stylu.
- Modulární konfigurace: Ovládněte uspořádání svého nábytku tak, jak chcete. Díky modulární konstrukci si můžete poskládat části podle potřeby. Flexibilně tak reaguje na různé akce nebo uspořádání zahrady. Vhodné pro jakékoliv rozvržení.
- Funkční opěrky rukou: Dřevěné opěrky rukou nejenže skvěle vypadají, ale i pohodlně se používají. Jsou tu, abyste si mohli odpočinout a doplnit celkový vzhled nábytku.
- Pokyny péče o venkovní nábytek: Aby nádherně vypadalo, doporučujeme používat kryt, když ho zrovna nepoužíváte, a chránit ho před slunečním zářením. Udržujte ho čištěním vlhkým hadříkem, což zajistí delší životnost a krásu akáciového dřeva.
- Barva: Přírodní
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x Hocker: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Područka: 58,5 x 10 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288470539 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 72.4 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x Střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Područka: | 58,5 x 10 x 61 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 5: | 22.7 x 12.2 x 64.3 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 26.1 x 11.9 x 58.8 cm |
| Rozměr balení 4: | 29 x 25 x 78.4 cm |
| Rozměr balení 3: | 33.2 x 21 x 79.6 cm |
| Rozměr balení 2: | 31.1 x 9.8 x 58.7 cm |
-1.png)