Venkovní pohovková souprava 8 pcs Bílá a krémová Polyester [3391535]
Kód: 3391535Detailní popis produktu
Tento venkovní nábytek skvěle kombinuje styl a funkčnost, takže se stává skvělým středobodem na zahradě nebo terase. Moderní design, čisté linie a jednoduchost dodávají eleganci a zvou vás k relaxaci s přáteli. Vyroben z masivního akáciového dřeva, je odolný a skvěle se hodí na venkovní použití.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek je super odolný proti povětrnostním vlivům. Pevným konstrukce drží stabilitu a jeho přírodní barva hezky ladí s každou zahradou.Odolný design: Lakovaný povrch chrání nábytek před slunečním zářením a deštěm. Lesklý povrch zajišťuje dlouhou trvanlivost a vypadá stále skvěle.Komponenty a design: Každý díl, od opěrek po opěradla, je navržen pro styl i pohodlí. Tím se zajišťuje, že celkový vzhled je harmonický a vhodný pro každou příležitost.Komfort a všestrannost: Modulární design znamená, že si můžete nábytek přizpůsobit podle potřeby. Ideální k relaxaci nebo setkání s přáteli, přizpůsobí se každému prostoru.Jednoduchá údržba: Stačí otřít vlhkým hadříkem a používání drsných čisticích prostředků se vyhněte. Takto si nábytek zachová vzhled a prodlouží se jeho životnost.- Barva: Bílá a krémová
- Materiál: Polyester
- Dokončit: Natírání
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 43,34 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Područka: 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- 7 x Sedák: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x T)
- 9 x Záhlavník: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288838834 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | béžová/bílá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 104.2 kg |
| Dokončit: | Natírání |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 43,34 kg |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x Střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Područka: | 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| 7 x Sedák: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x T) |
| 9 x Záhlavník: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 31 x 15 x 58 cm |
| Rozměr balení 2: | 46.2 x 14.6 x 76.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 48.7 x 27 x 77.5 cm |
| Rozměr balení 4: | 48 x 20 x 77 cm |
| Rozměr balení 5: | 26 x 9 x 75 cm |
-1.png)