Venkovní pohovková souprava 8 pcs Bílá a béžová [3389759]
Kód: 3389759Detailní popis produktu
Tato souprava venkovního nábytku spojuje styl a funkčnost, takže se skvěle hodí na jakoukoli zahradu nebo terasu. Její moderní design s čistými liniemi dodává eleganci a podporuje pohodlné venkovní sezení a společenské akce. Celá souprava je vyrobená z masivního akáciového dřeva, takže je odolná a vypadá skvěle, což je ideální pro ty, kdo hledají praktický a stylový venkovní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní souprava je vyrobena z masivního akáciového dřeva, které je odolné a zvládne všechny venkovní podmínky. Stabilní konstrukce zajišťuje dlouhou životnost a přírodní hnědé tóny dodávají zahradě nebo terase skvělou atmosféru.Odolný design: Lakovaný povrch této soupravy dodává ochranu proti slunci a dešti. Udržuje vzhled a kvalitu, takže vaše zahrada, terasa nebo dvorek zůstávají stále atraktivní.Komponenty a design: Každý kus, od opěrek po opěradla, je navržen stylově a funkčně. Poskytuje pohodlné sezení, zatímco koherentní design tvoří vizuálně atraktivní celek.Pohodlí a všestrannost: Modulární design umožňuje různé uspořádání, podle vašich potřeb. Skvělá pro relaxaci nebo párty. Souprava se snadno přizpůsobí jakémukoli prostředí a maximalizuje pohodlí.Snadná údržba: Pro udržení nábytku v dobrém stavu stačí utírat povrch vlhkým hadříkem a vyhnout se silným čisticím prostředkům. Pravidelná péče zajišťuje dlouhověkost nábytku.- Barva: Bílá a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Závaží: 58,4 kg
- Kapacita sezení: 8
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Odolné proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Nastavitelný typ: Modulární
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah dodávky:
- 1 x hocker: 59 x 59 x 37 cm (D x š x V)
- 1 x rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x š x V)
- 6 x středová pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x š x V)
- 2 x opěrka rukou: 59 x 6 x 61 cm (D x š x V)
- 1 x sedák: 60 x 60 x 8 cm (D x š x V)
- 1 x sedák: 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x š x V)
- 6 x sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x š x V)
- 8 x zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288818775 |
| Barva: | béžová/bílá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 64.4 kg |
| Závaží: | 58,4 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 21 x 8 x 61 cm |
| Rozměr balení 2: | 40.2 x 21 x 76.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 45 x 25.2 x 76.7 cm |
| Rozměr balení 4: | 42 x 29 x 78 cm |
| Kapacita sezení: | 8 |
| Nastavitelný typ: | Modulární |
| 1 x Hocker: | 59 x 59 x 37 cm (D x š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x š x V) |
| 6 x Středová pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x š x V) |
| 2 x Opěrka rukou: | 59 x 6 x 61 cm (D x š x V) |
| 1 x sedák: | 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x š x V) |
| 6 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x š x V) |
| 8 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x š x V) |
-1.png)