Venkovní pohovková souprava 8 pcs Bílá a antracitová [3392087]
Kód: 3392087Detailní popis produktu
Tento rohový podsedák je pro venku naprosto ideální a vnese do každé zahrady, na patio nebo k bazénu šmrnc. Díky bohatému hnědému akáciovému dřevu dodává teplo a má skvělý moderní vzhled, což je super pro relaxaci a spojení s přáteli. Modulární prvky můžou být uspořádány tak, jak ti vyhovuje, takže si můžeš přizpůsobit prostor, jak potřebuješ.
- Odolné akáciové dřevo: Tento roh podsedák je z akáciového dřeva, což znamená, že je pevný a krásný zároveň. Akáciové dřevo perfektně odolává povětrnostním podmínkám, takže bude skvěle vypadat u tvého domu.
- Modulární design: Rohový podsedák můžeš různě kombinovat, což ti umožní upravit si sezení podle potřeby. Je ideální pro každou příležitost a prostor.
- Snadná údržba: Díky lamelovému designu a přirozené textuře se o něj snadno staráš. Rychle ho utřeš vlhkým hadříkem a vypadá jako nový.
- Moderní styl: S elegantními liniemi a minimem ozdob dodává roh podsedák tvořemu venkovnímu prostoru elegance a praktičnost. Jeho jednoduchost ladí s různými dekoracemi.
- Funkčnost a design: Lamely nejenže krásně vypadají, ale také umožňují rychlé sušení po dešti, takže se nemusíš bát ho používat.
- Materiál: Polyester
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 60,2 kg
- Kapacita sezení: 8
- Výška područky: 34 cm
- Výška opěradla: 36 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Snadná údržba
- Design se slatěmi
- Přirozená struktura dřeva
- Nastavitelný typ: Modulární
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 1 x Stůl
- 7 x Střední pohovka
- 1 x Rohová pohovka
- 4 x Opěrka
- 8 x Sedák
- 9 x Zadní polštář
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288844354 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 120.3 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 60,2 kg |
| Kapacita sezení: | 8 |
| Výška područky: | 34 cm |
| Výška opěradla: | 36 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Nastavitelný typ: | Modulární |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 31 x 15 x 58 cm |
| Rozměr balení 2: | 46.2 x 14.6 x 76.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 48.7 x 27 x 77.5 cm |
| Rozměr balení 4: | 48 x 20 x 77 cm |
| Rozměr balení 5: | 27 x 11 x 69 cm |
-1.png)