Venkovní pohovková souprava 8 pcs Bílá a antracitová [3390867]
Kód: 3390867Detailní popis produktu
Tento venkovní set rohové pohovky je skvělej na to, aby proměnil tvoji zahradu, terasu, prostor kolem bazénu nebo dvorek na pohodlný a vítající místo. Je moderní, má hezký čistý design a skvěle se hodí do jakéhokoliv venkovního prostoru. Je to báječné místo na relaxaci nebo zábavu s přáteli. Kombinace přírodního dřeva a robustní konstrukce dělá z tohoto setu jak skvělou dekoraci, tak praktický kus nábytku.
- Kvalitní řemeslné zpracování: Ručně vyrobené z masivního akáciového dřeva, tento set vypadá skvěle díky své přírodní hnědé barvě, co dodává eleganci a teplo. Délka životnosti je fakt dobrá, odolá počasí, takže je ideální na dlouhé venkovní využití.
- Integrovaná flexibilita: Modulární design ti dovoluje měnit uspořádání podle toho, co zrovna potřebuješ. Ať už děláš velkou oslavu nebo si chceš vytvořit pohodlné místo na večer, snadno si to přizpůsobíš jak potřebuješ.
- Stylová praktičnost: Se stylovým designem a pevnou konstrukcí nabídne pohovka kombinaci dobrého vzhledu a podpory. Minimalistické opěrky a dřevěné plochy zvyšují moderní jednoduchost a doplní to, co máš venku. Štíhlé linie vylepšují vzhled a nabídnou pohodlné sezení.
- Komplementární komponenty: Set obsahuje i důležité komponenty jako opěrky a opěradla vyrobené z masivního akáciového dřeva, což podtrhuje jeho kvalitu. Hodí se k různým polštářům a tak zvyšují pohodlí, aniž by to ovlivnilo vzhled.
- Údržba a péče: Zas z pohledu údržby je to jednoduše snadné – stačí set otřít hadříkem, aby pořád hezky vypadal. Když mu dáš pravidelnou péči, různý nepříjemnosti se minimalizujou a uchováš si jeho vzhled, což je skvělá volba pro jakýkoli venkovní prostor.
- Barva: Bílá a antracitová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 68 kg
- Odolný proti povětrnostním vlivům
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x Podnožka: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 5 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 7 x Sedák: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x T)
- 7 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T)
- 2 x Opěrka rukou: 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288832153 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Bílá a antracitová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 138.3 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 68 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 1 x podnožka: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 5 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 7 x Sedák: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x T) |
| 7 x zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T) |
| 2 x Opěrka rukou: | 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 1: | 31 x 16 x 78 cm |
| Rozměr balení 2: | 38 x 15 x 85 cm |
| Rozměr balení 3: | 39.5 x 17 x 92.7 cm |
| Rozměr balení 4: | 34 x 28 x 94 cm |
| Rozměr balení 5: | 27.6 x 10.3 x 77.5 cm |
-1.png)