Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přirozená a krémově bílá [3437728]
Kód: 3437728Detailní popis produktu
Outdoorová sekční pohovka je skvělá pro vaši zahradu, terasu či dvorek, poskytuje pohodlné a stylové sezení pro venkovní akce. Její modulární design vám umožní přizpůsobit uspořádání různým prostorům a příležitostem, takže se snadno přizpůsobíte, když bavíte rodinu a přátele.
- Odolný poly ratan: Naše pohovka je z trvanlivého poly ratanu, což z ní dělá skvělého parťáka do každého počasí. Odolává slunci i dešti, takže set vydrží ve vaší zahradě celoročně.
- Polštáře se zapínáním na klopu: Každé sedadlo má polštář s jednoduchým klopovým zapínáním. Tyto polštáře jsou odolné a skvěle se hodí na venkovní použití, nabízejí pohodlné místo pro relaxaci.
- Rám s práškovým nástřikem: Postaven na pevném ocelovém rámu s práškovým nástřikem, tento set garantuje stabilitu a dlouhověkost. Povrch dodává extra vrstvu ochrany.
- Flexibilní uspořádání: Modulární design dovoluje snadnou změnu uspořádání, takže se hodí do různých prostor a na různé akce. Použijte ho na velké terase nebo i na menším balkonu, tenhle set nabízí flexibilní možnosti sezení přesně pro vás.
- Jednoduchá údržba: Aby set vypadal skvěle, stačí ho otřít vlhkým hadříkem a vyhnout se silnému slunci. Nízkoúdržbový design je praktický pro každého majitele domu.
Dobré vědět:
- Maximálně 110 kg na sedačku.
- Barva: Přirozená a krémově bílá
- Materiál: Polyester
- Dokončit: Práškově lakovaný
- Odolný proti povětrnostním vlivům
- Pohodlný polštář s jednoduchou údržbou
- Modulární design pro venkovní prostory
- Složení tkaniny: Polyester
- Závaží: 26,2 kg
- S polštářem
- Šířka sedáku: 55 cm
- Hloubka sedadla: 55 cm
- Výška opěrky ze sedadla: 18 cm
- Výška zad: 33 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Kapacita sezení: 7
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 2 x prostřední pohovka: 55 x 62 x 70 cm (D x Š x V)
- 1 x rohová pohovka: 62 x 62 x 70 cm (D x Š x V)
- 4 x pohovka s područkami: 70,5 x 62 x 70 cm (D x Š x V)
- 7 x sedák: 55 x 55 x 3 cm (D x Š x T)
- 8 x polštář za záda: 55 x 44 x 13 cm (D x Š x T)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721451558682 |
| Barva: | Přirozená a krémově bílá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 55.2 kg |
| Dokončit: | Práškově lakovaný |
| Složení tkaniny: | Polyester |
| Závaží: | 26,2 kg |
| Šířka sedáku: | 55 cm |
| Hloubka sedadla: | 55 cm |
| Výška opěrky ze sedadla: | 18 cm |
| Výška zad: | 33 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Kapacita sezení: | 7 |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| 2 x Prostřední pohovka: | 55 x 62 x 70 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 62 x 62 x 70 cm (D x Š x V) |
| 4 x pohovka s područkami: | 70,5 x 62 x 70 cm (D x Š x V) |
| 7 x Sedák: | 55 x 55 x 3 cm (D x Š x T) |
| 8 x polštář za záda: | 55 x 44 x 13 cm (D x Š x T) |
| Rozměr balení 1: | 57 x 15.5 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 58 x 30 x 73 cm |
| Rozměr balení 3: | 57 x 12.5 x 72.5 cm |
-1.png)