Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přirozená a Krémová [3384646]
Kód: 3384646Detailní popis produktu
Tato zahradní souprava skvěle spojuje styl a funkčnost, vytváří úžasný středobod pro každou zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi a minimálním zdobením dodává eleganci a podporuje tak venkovní odpočinek a společenské akce. Vyrobena z masivního akáciového dřeva, zajišťuje trvanlivost a dlouhotrvající vzhled, což ji činí ideální pro ty, kdo hledají praktičnost a slušný design venkovního nábytku.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek je vyroben z masivního akáciového dřeva, které je známé svou pevností a odolností vůči venkovním podmínkám. Pevná konstrukce zaručuje stabilitu a dlouhou životnost, zatímco příjemná přírodní barva obohacuje jakoukoli zahradu či terasu.Odolný vůči povětrnostním vlivům: Tento venkovní nábytek má účinný lakovaný povrch, který chrání před sluncem, mírným deštěm a jinými podmínkami. Leštěný povrch pomáhá udržovat vzhled i funkčnost, takže je ideální pro vaši zahradu, terasu nebo dvorek.Komponenty a konstrukce: Každý kus, od opěrek po područky, je navržen pro styl i funkci. Patřičná podpora zajišťuje pohodlí, zatímco celkový design skvěle vypadá v každé venkovní situaci.Pohodlí a variabilita: Modulární design vám umožňuje flexibilní nastavení, vyhovující různým potřebám a prostorům. Ideální pro odpočinek, společenské akce nebo tichá čtení, tato souprava se přizpůsobí jakémukoliv venkovnímu prostředí a maximálně zvyšuje pohodlí a funkčnost.Snadná údržba: Udržování nábytku je jednoduché, stačí povrch otřít vlhkým hadříkem a vyhnout se hrubým čističům. Pravidelná údržba pomůže zachovat vzhled a prodloužit životnost nábytku.- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Závaží: 72,58 kg
- Odolné
- Snadná údržba
- Design se slatěmi
- Přirozená struktura dřeva
- Praktická opěrka na ruku
- Lamelový sedací povrch
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x Střední pohovka: 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Hocker: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- 7 x Sedací polštář: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 7 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288693853 |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 106.08 kg |
| Závaží: | 72,58 kg |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x Střední pohovka: | 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| 7 x sedací polštář: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 7 x zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 32.2 x 15.6 x 58.6 cm |
| Rozměr balení 2: | 33.9 x 18.1 x 66.4 cm |
| Rozměr balení 5: | 47.4 x 18.6 x 75.5 cm |
| Rozměr balení 6: | 56.3 x 8 x 66.6 cm |
| Rozměr balení 3: | 46.9 x 15.8 x 76.9 cm |
| Rozměr balení 4: | 50 x 27 x 78.6 cm |
-1.png)