Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přirozená a Krémová [3382863]
Kód: 3382863Detailní popis produktu
Tento venkovní sektorový gauč se stává centrem pozornosti v každé zahradě, na terase nebo u bazénu. Se svým moderním designem a čistými liniemi skvěle zapadne do současných venkovních prostor. Robustní masivní akáciové dřevo dává teplý hnědý tón, který dodává eleganci. Ať už máte neformální setkání nebo klidný večer pod hvězdami, tento gauč slibuje styl i pohodlí.
- Masivní akáciové dřevo: Celý set je vyroben z masivního akáciového dřeva, které zaručuje sílu a krásu. Tento materiál poskytuje robustní oporu a elegantní vzhled, ideální pro venkovní podmínky.
- Ergonomické komponenty: Každý kus má bočnice, které nabízejí pohodlnou oporu. Opěrky rukou zvyšují celkový zážitek a činí dlouhé sezení příjemnějším.
- Pevný rám: Robusní rám zajišťuje stabilitu a spolehlivou podporu. I když je set umístěn na terase nebo u bazénu, je spolehlivým společníkem pro venkovní shromáždění.
- Snadné sestavení: K sestavení potřebujete jen dvě osoby a šroubovák. S veškerými díly zahrnutými je proces jednoduchý, což zrychluje užívání nového nábytku.
- Jednoduchá údržba: Set je navržen tak, aby vyžadoval minimální údržbu. Stačí ho občas utřít vlhkým hadříkem, a pokud není používán, je dobré ho chránit krytem.
- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 404 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 108,66 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Odnímatelný
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 5 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 80 x 6 x 61 cm (D x V x Š)
- 7 x Polštář na sezení: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x T)
- 9 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288702500 |
| Šířka: | 168.5 cm |
| Hloubka: | 404 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 110.96 kg |
| Celkové rozměry: | 404 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 108,66 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Odnímatelný |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 5 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 80 x 6 x 61 cm (D x V x Š) |
| 7 x Polštář na sezení: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x T) |
| 9 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 34.3 x 17.6 x 93.3 cm |
| Rozměr balení 3: | 37.6 x 25.8 x 94.7 cm |
| Rozměr balení 4: | 31.3 x 10.6 x 87.3 cm |
| Rozměr balení 2: | 50.9 x 26.6 x 94.3 cm |
-1.png)