Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přirozená a Krémová [3381462]
Kód: 3381462Detailní popis produktu
Tato venkovní nábytková sada spojuje styl s praktičností a vytváří atraktivní středobod pro každou zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi a minimem zdobení přidává elegance a podporuje relaxaci a společenské aktivity venku. Vyrobená z masivního akáciového dřeva, zajišťuje odolnost a dlouhotrvající vzhled, takže je ideální volbou pro ty, kteří chtějí spojit funkčnost s rafinovaným stylem ve venkovním nábytku.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek z masivního akáciového dřeva je velmi trvanlivý a odolný vůči povětrnostním podmínkám. Pevná konstrukce zajišťuje stabilitu a teplý přírodní tón dodává každé zahradě nebo terase šarm.Design odolný vůči povětrnostním vlivům: Nábytek má lakovaný povrch, který poskytuje extra ochranu před sluncem a deštěm. Vysoce kvalitní povrch si zachovává vzhled a funkčnost a zajišťuje odolnost pro vaši zahradu či terasu.Komponenty a design: Každý prvek, od područek po opěradla, je navržen pro styl i funkci. Podpůrné prvky zajišťují pohodlí a harmonický design je idální pro různé venkovní příležitosti.Pohodlí a variabilita: Modulární design umožňuje flexibilní uspořádání. Ideální pro relaxaci, společenské akce nebo poklidné chvíle s knihou, tento set se pohodlně přizpůsobí každému venkovnímu prostředí.Snadná údržba: Udržet nábytek v pořádku je jednoduché – stačí otřít vlhkým hadříkem. Vyvarujte se agresivních čisticích prostředků, abyste si ochranu povrchů uchovali. Díky zipu můžete polštáře snadno sundat a vyprat. S tímto setem si užijete krásný vzhled bez složité údržby!- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 73,55 kg
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Posezení: 80 x 68,5 cm (Š x H)
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 5 x Prostřední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- 7 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T)
- 5 x Sedací polštář: 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 1 x Sedací polštář: 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x T)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288676269 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 83.15 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 73,55 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Posezení: | 80 x 68,5 cm (Š x H) |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 5 x Prostřední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| 7 x zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T) |
| 5 x sedací polštář: | 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 1 x sedací polštář: | 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 31.1 x 24.5 x 93.1 cm |
| Rozměr balení 3: | 35.5 x 31.1 x 95.4 cm |
| Rozměr balení 4: | 45.1 x 29.4 x 94.2 cm |
| Rozměr balení 5: | 32 x 10.6 x 86.1 cm |
-1.png)