Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přirozená a Krémová [3375390]
Kód: 3375390Detailní popis produktu
Tahle venkovní sekční sedačka má styl, je funkční a skvěle se hodí do každé zahrady, na terasu nebo k bazénu. Je vyrobená z masivního akáciového dřeva, které dodává přírodní vzhled a perfektně zapadne do venkovního prostředí. Modulární uspořádání nabízí možnost různých konfigurací, takže se na ní pohodlně relaxuje nebo pořádají firemní akce.
- Prémiové materiály Tuhle venkovní sedačku jsme vyrobili z masivního akáciového dřeva, které je nejen krásné, ale i trvanlivé. Akácie odolává povětrnostním vlivům, takže váš nábytek zůstane v super stavu, i když se mění roční období.
- Flexibilní modulární design Díky modulárnímu designu si můžete sedačku uspořádat podle sebe. Ať už dáváte přednost útulnému rohu nebo širšímu sezení, vyhoví jak klidnému odpočinku, tak společenským setkáním.
- Funkční komponenty Opěrky rukou přidávají na pohodlí, navíc vypadá skvěle se sametovými detaily, které doplňují přirozenou texturu dřeva. Opěrky, vyrobené ze stejného akáciového dřeva, posilují celou konstrukci.
- Moderní estetika Minimalistické linky a jednoduchost tohoto sedacího setu reflektují moderní design. Skrývá se v něm prázdné plátno pro váš osobní styl, takže perfektně zapadne k ostatnímu nábytku na terase nebo v zahradě.
- Nízká údržba Údržba je snadná – stačí otřít vlhkým hadrem. Akácie přirozeně odolává skvrnám a nečistotám, takže nábytek vypadá stále skvěle.
- Barva: Přirozená a krémová
- Závaží: 43,42 kg
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Kapacita sezení: 7
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Výška zad: 36 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Odolné
- Nastavitelný typ: Modulární
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah dodávky:
- 2 x rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x š x V)
- 5 x středová pohovka: 63 x 59 x 73 cm (D x š x V)
- 2 x opěrky: 59 x 4 x 73 cm (D x š x V)
- 7 x sedací polštář: 60 x 60 x 8 cm (D x š x V)
- 9 x zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288534545 |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Závaží: | 43,42 kg |
| Rozměr balení 4: | 27.1 x 9.4 x 76.2 cm |
| Hmotnost: | 100.16 kg |
| Rozměr balení 3: | 47.4 x 18.6 x 75.5 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Kapacita sezení: | 7 |
| Výška zad: | 36 cm |
| Nastavitelný typ: | Modulární |
| 2 x rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x š x V) |
| 5 x Středová pohovka: | 63 x 59 x 73 cm (D x š x V) |
| 2 x Opěrky: | 59 x 4 x 73 cm (D x š x V) |
| 7 x sedací polštář: | 60 x 60 x 8 cm (D x š x V) |
| 9 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x š x V) |
| Rozměr balení 1: | 46.9 x 15.8 x 76.9 cm |
| Rozměr balení 2: | 50 x 27 x 78.6 cm |
-1.png)