Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přirozená a Krémová [3369557]
Kód: 3369557Detailní popis produktu
Tato venkovní sada nábytku spojuje styl a praktičnost – ideální pro vaši zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi dodává eleganci a je perfektní pro relaxaci a společenské akce. Vyrobena z masivního akáciového dřeva, zaručuje odolnost a dlouhou životnost, což z ní dělá ideální výběr pro ty, kteří preferují praktičnost i styl.
Odolný rám z masivního akáciového dřeva: Tato venkovní sada nábytku je robustní, stabilní a připravená na venkovní podmínky. Pevná konstrukce zajišťuje dlouhou životnost a přírodní odstín skvěle doplní zahradu nebo terasu.Design odolný proti povětrnostním vlivům: Lakovaný povrch dodává extra vrstvu ochrany před slunečním zářením a mírným deštěm. Takhle si nábytek udržuje vzhled i funkčnost a vydrží dlouhé roky.Komponenty a design: Každá část, od opěrek až po opěradla, je navržená s ohledem na komfort i vzhled. Pohodlné prvky zajišťují větší pohodlí, a celkový harmonický design je ideální pro různé venkovní akce.Pohodlí a všestrannost: Modulární design umožňuje snadnou změnu uspořádání pro různé příležitosti. Ať už se jedná o relaxaci, setkání s přáteli nebo čtení, lehce se přizpůsobí vašemu venkovnímu prostředí a maximálně zvyšuje pohodlí a funkčnost.Snadná údržba: Nábytek udržujte v kondici tak, že ho setřete vlhkým hadříkem a vyhněte se těžkým čisticím prostředkům. Pravidelná péče prodlouží životnost a zachová vzhled nábytku.- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 327 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 46,73 kg
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 6 x středová pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 6 x sedák: 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 1 x sedák: 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 8 x polštář na záda: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 4 x opěrka: 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288503497 |
| Šířka: | 168.5 cm |
| Hloubka: | 327 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 88.29 kg |
| Celkové rozměry: | 327 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 46,73 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 6 x Středová pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 6 x Sedák: | 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 1 x sedák: | 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 8 x Polštář na záda: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 4 x opěrka: | 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 2: | 31.1 x 24.5 x 93.1 cm |
| Rozměr balení 3: | 45.1 x 29.4 x 94.2 cm |
| Rozměr balení 1: | 27.1 x 8.8 x 89.5 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
-1.png)