Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přirozená a Krémová [3369241]
Kód: 3369241Detailní popis produktu
Tato zahradní souprava kombinuje styl a funkčnost, vytváří skvělé místo pro relaxaci na zahradě nebo terase. Moderní design s čistými liniemi a minimálními detaily přidává nádech elegance a motivuje k venkovnímu setkávání a odpočinku. Vyrobeno z masivního akáciového dřeva, zajišťuje trvanlivost a špičkový vzhled, což z ní dělá ideální volbu pro každého, kdo hledá praktický a elegantní zahradní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato souprava zahradního nábytku je vyrobena z masivního akáciového dřeva. Je silná a odolná vůči venkovnímu prostředí, přičemž teplý přírodní tón dodává vaší zahradě příjemnou atmosféru.Povětrnostně odolný design: Povrch nábytku je chráněný, takže odolává slunci, slabému dešti a nepříznivým okolnostem. Lesklý povrch si udržuje zánovní vzhled, což zajišťuje dlouhou životnost pro vaši zahradu nebo terasu.Komponenty a design: Každý kousek, od opěrek až po opěráky, je navržen pro skvélé fungování a stylový vzhled. Vše spolu vytváří harmonický celek, vhodný pro různé venkovní akce.Komfort a flexibilita: Díky modulárnímu designu si můžete soupravu přizpůsobit podle potřeby. Super pro odpočinek, pikniky nebo klidné čtení. Přizpůsobí se každé venkovní situaci a maximalizuje komfort.Jednoduchá údržba: Staráte se jednoduše – otřete ji vlhkým hadříkem. Vyhněte se silným čisticím prostředkům. Pravidelnou údržbou si zajistíte, že nábytek vypadá skvěle po spoustu let.- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 54,66 kg
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (DxŠxV)
- 4 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (DxŠxV)
- 2 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (DxŠxV)
- 4 x Sedák: 80 x 68,5 x 8 cm (DxŠxV)
- 2 x Sedák: 68,5 x 68,5 x 8 cm (DxŠxV)
- 8 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (DxŠxV)
- 2 x Opěrka: 79 x 8,5 x 60 cm (DxŠxV)
- Požadováno montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288500335 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 84.76 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 54,66 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (DxŠxV) |
| 4 x střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (DxŠxV) |
| 2 x rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (DxŠxV) |
| 4 x Sedák: | 80 x 68,5 x 8 cm (DxŠxV) |
| 2 x Sedák: | 68,5 x 68,5 x 8 cm (DxŠxV) |
| 8 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (DxŠxV) |
| 2 x Opěrka: | 79 x 8,5 x 60 cm (DxŠxV) |
| Požadováno montáž: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 22.9 x 8.5 x 78.1 cm |
| Rozměr balení 3: | 35.5 x 31.1 x 95.4 cm |
| Rozměr balení 4: | 49.7 x 25.3 x 94.2 cm |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
-1.png)