Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přirozená a Krémová [3368881]
Kód: 3368881Detailní popis produktu
Tahle moderní sedací souprava dodá šmrnc každé terase, zahradě nebo prostoru u bazénu. Navržená tak, aby ladila se současným stylem s jednoduchostí a funkčností, má čisté linie a minimální ozdobné prvky. Přirozené hnědé barvy se skvěle kombinují s venkovním prostředím a vytvářejí příjemnou atmosféru pro společenské setkání i klidnou relaxaci.
- Prémiové materiály: Vyrobená z masivního akáciového dřeva, tahle souprava zvládne venkovní podmínky a nabídne dlouhou životnost a hezkou dřevěnou texturu. Textilene zvyšuje její odolnost díky snadno udržovatelnému povrchu, který vydrží i celoroční sluneční svit.
- Komponenty včetně: Každý kousek z této sady má opěrku na ruku vyrobenou z akácie, což mu dodává stabilitu a trvanlivost. Opěrka zad je pokryta Textilenem, zajistí pohodlí i po naléhavějším sezení. Pevně polstrované polštáře v odolné tkanině zvyšují komfort a činí sezení příjemným a atraktivním.
- Funkčnost a styl: Tohle venkovní sezení je navrženo tak, aby mělo praktické opěrky na ruce a pohodlnou opěrku zad, což vám zlepší relaxaci. Její úžasný styl a minimalismus ladí s různými venkovními prostory.
- Více použití: Ideální na zahrady, terasy a u bazénů, tahle sedací souprava s klidem pojme vaše shromáždění a osamocené chvíle bez obav o degradaci materiálu. Její univerzálnost je důsledkem robustní konstrukce a estetiky.
- Jednoduchá údržba: Aby tahle souprava vypadala pořád skvěle, stačí ji otřít vlhkým hadříkem na odstranění nečistot. Odolné tkaniny a masivní dřevo zaručují, že údržba je rychlá, efektivní a nezkomplikuje její dlouhověkost.
- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 308 x 130,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 49,88 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Odolné proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Hocker: 59 x 59 x 37 cm (DxŠxV)
- 1 x Rohová sofa: 63 x 63 x 73 cm (DxŠxV)
- 5 x Středová sofa: 59 x 63 x 73 cm (DxŠxV)
- 1 x Sedací polštář: 60 x 60 x 8 cm (DxŠxV)
- 1 x Sedací polštář: 50,5 x 50,5 x 8 cm (DxŠxV)
- 5 x Sedací polštář: 60 x 50,5 x 8 cm (DxŠxV)
- 7 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (DxŠxV)
- 2 x Područka: 58,5 x 8 x 60 cm (DxŠxV)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288496737 |
| Šířka: | 130.5 cm |
| Hloubka: | 308 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 58.14 kg |
| Celkové rozměry: | 308 x 130,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 49,88 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x Hocker: | 59 x 59 x 37 cm (DxŠxV) |
| 1 x Rohová sofa: | 63 x 63 x 73 cm (DxŠxV) |
| 5 x Středová sofa: | 59 x 63 x 73 cm (DxŠxV) |
| 1 x sedací polštář: | 50,5 x 50,5 x 8 cm (DxŠxV) |
| 5 x sedací polštář: | 60 x 50,5 x 8 cm (DxŠxV) |
| 7 x zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (DxŠxV) |
| 2 x Područka: | 58,5 x 8 x 60 cm (DxŠxV) |
| Rozměr balení 3: | 54.9 x 31.4 x 80.1 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 23.8 x 8.6 x 63.4 cm |
| Rozměr balení 2: | 40.8 x 23.2 x 76.9 cm |
-1.png)