Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přirozená a Krémová [3366708]
Kód: 3366708Detailní popis produktu
Tento skvělý venkovní sekční pohovkový set přetváří venkovní eleganci svým stylovým a pohodlným designem. Skvělé do zahrad nebo k bazénu, tento pohovkový set je důkazem moderního designu, s čistými liniemi a elegantním hnědým odstínem, který pozvedne jakékoli venkovní prostředí. Ať už si chcete užívat slunce nebo hostit přátele, tento kus nabízí všestrannost a šmrnc, přinášející kombinaci stylu a funkcionality.
- Masivní akáciové dřevo: Pohovkový set je vyrobený z prvotřídního masivního akáciového dřeva, které je známé svou odolností a výdrží. Přirozená textura dřeva dodává vizuální kouzlo a vytváří příjemnou atmosféru na venkovních prostorech.
- Lamelové opěradlo: Opěradlo s lamelovým designem nabízí stabilní podporu a krásnou moderní estetikou s elegantními liniemi. Tento styl je funkční i vizuálně příjemný, takže vaši hosté se mohou cítit pohodlně a stylově.
- Pevný lamelový rám: Díky pevné lamelové konstrukci tato pohovka zajišťuje stabilní sezení a konzistentní podporu. Pevný design garantuje stálost a trvalou kvalitu, i v různých venkovních podmínkách.
- Modulární konfigurace: S modulárním designem je tento pohovkový set přeuspořádatelný podle potřeby. Tato flexibilita vám umožní minimalizovat prostor pro odpočinek nebo zábavní akce, aniž byste ztratili na pohodlí.
- Jednoduchá údržba: Aby nábytek zůstal v perfektním stavu, používejte kryt, když není v provozu, vyhýbejte se přímému slunečnímu záření a otírejte hadříkem, kdykoli se nahromadí prach. Tato jednoduchá rutina zajistí dlouhou životnost a přitažlivost vašeho nábytku.
- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 308 x 130,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Design se slatěmi
- Odolné vůči počasí
- Podporující opěrka
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x Středová pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 7 x Sedák: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 7 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 1 x Hocker: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Područka: 58,5 x 8 x 60 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288470140 |
| Šířka: | 130.5 cm |
| Hloubka: | 308 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 79.46 kg |
| Celkové rozměry: | 308 x 130,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x Středová pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 7 x Sedák: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 7 x zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Područka: | 58,5 x 8 x 60 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 33.6 x 20.1 x 65.7 cm |
| Rozměr balení 2: | 56.8 x 31.3 x 80.9 cm |
| Rozměr balení 4: | 23.8 x 8.6 x 63.4 cm |
| Rozměr balení 3: | 50.6 x 29.1 x 79.3 cm |
-1.png)