Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přirozená a Béžová [3373108]
Kód: 3373108Detailní popis produktu
Tato venkovní nábytková sada spojuje styl a praktičnost, takže je opravdovým středobodem každé zahrady nebo terasy. Její moderní design s čistými liniemi a minimalistickým stylem dodává eleganci a podporuje příjemné venkovní chvíle s lidmi. Celý je vyroben z masivního akáciového dřeva, takže je trvanlivá a stále vypadá skvěle. Je to skvělá volba pro všechny, co chtějí spojit praktičnost s rafinovaným venkovním nábytkem.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní sada je z masivního akáciového dřeva, známá tím, že je odolná při jakýchkoliv venkovních podmínkách. Pevná konstrukce zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost, zatímco teplý přírodní tón vypadá skvěle v každé zahradě nebo na terase.Odolný vůči počasí: Lakovaný povrch dodává další ochranu před sluncem a deštěm, takže vypadá skvěle a dobře funguje co nejdéle. Lesklý povrch pomáhá uchovat vzhled a funkčnost pro vaši zahradu, terasu nebo dvorek.Komponenty a design: Každý díl, od opěrek rukou po opěradla, je navržen pro styl a funkci. Podpůrné prvky zajišťují pohodlí, zatímco soudržný design vytváří harmonickou sadu vhodnou pro různé venkovní akce.Pohodlí a variabilita: Modulární design umožňuje flexibilní uspořádání podle vašich potřeb. Skvělá pro odpočinek, společenské chvilky nebo čtení, tato sada se přizpůsobí jakémukoli venkovnímu prostředí a maximálně podporuje pohodlí.Snadná údržba a péče: Stačí otřít vlhkým hadříkem a vyhýbat se hrubým čisticím prostředkům, aby nábytek vypadal co nejlépe. Pravidelná péče pomáhá udržet vzhled a zajistit dlouhou životnost.- Barva: Přirozená a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 61,58 kg
- Odolné
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 4 x Středový gauč: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V),2 x Rohový gauč: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 6 x Polštář na sezení: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 8 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Područka: 78,5 x 10 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288538727 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a béžová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 133.48 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 61,58 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x Středový gauč: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V),2 x Rohový gauč: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 6 x Polštář na sezení: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 8 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Područka: | 78,5 x 10 x 61 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 4: | 39.8 x 13.4 x 81.6 cm |
| Rozměr balení 2: | 40.5 x 17.4 x 93 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 3: | 36.3 x 28.9 x 94.8 cm |
| Rozměr balení 1: | 33 x 16.9 x 79 cm |
-1.png)