Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přirozená a Béžová [3368460]
Kód: 3368460Detailní popis produktu
Tahle exkluzivní moderní sedací souprava je středobodem každého venkovního místa, navržená s moderním stylem, který pozvedne vaši zahradu, terasu nebo oázu u bazénu. Vyrobená pro venkovní užívání, zahrnuje přírodní texturu dřeva, pohodlná opěradla a praktické loketní opěrky, které vás obklopí komfortem a zlepší váš venkovní design. Zemitý tón dřeva perfektně ladí s přírodou a vytváří příjemnou atmosféru pro setkávání s přáteli nebo relaxaci v klidném prostředí.
- Elegantní smíšený materiál: Pečlivě vyrobené z masivního akáciového dřeva a textilenu, tato souprava má krásnou přirozenou texturu dřeva a odolný textil. Kombinace materiálů přináší moderní vzhled a zajišťuje dlouhou životnost v různých povětrnostních podmínkách, takže vám skvěle poslouží po celý rok.
- Komplexní design komponent: Každý prvek této soupravy je určen pro maximální pohodlí, včetně venkovních polštářů a opěrných zad. Praktické loketní opěrky a stůl z textilenu usnadňují odvod vody a činí soupravu funkční a komfortní pro venkovní relaxaci.
- Chytré funkce: Odolné vlastnosti této soupravy chrání před slunečním poškozením, takže si udrží svůj vzhled. Snadno omyvatelné povrchy usnadňují údržbu, udržují je čerstvé a lákavé pro každodenní používání, což dělá z této soupravy ideální volbu pro venkovní život.
- Univerzální možnosti použití: Tato souprava je skvělá pro zahrady, terasy, dvorky nebo oblasti u bazénu a snadno se přizpůsobí různým venkovním prostorům. Její moderní styl doplňuje jak současné, tak tradiční prostředí a přidává šmrnc pro setkávání nebo klidnou relaxaci.
- Jednoduchá údržba: Navržena tak, aby byla uživatelsky přívětivá, souprava vyžaduje minimální péči – stačí otřít vlhkým hadříkem. Zipové uzávěry na odnímatelných potazích usnadňují čištění a zajišťují jednoduchou údržbu, aby si souprava udržela atraktivní vzhled.
- Barva: Přirozená a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 54,87 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Rohová sedací souprava: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Středová sedací souprava: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 2 x Sedák: 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 8 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288492524 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a béžová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 60.87 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 54,87 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x rohová sedací souprava: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x Středová sedací souprava: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 2 x Sedák: | 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 8 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 26.1 x 11.9 x 58.8 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 3: | 46.4 x 27 x 78.2 cm |
| Rozměr balení 2: | 21.8 x 9.9 x 76.4 cm |
| Rozměr balení 4: | 57 x 28.6 x 79.2 cm |
-1.png)